جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۹۹ درصد قهرمان آسیا می شویم


به گزارش “ورزش تایمز”، کیوال چاند سوتار صبح شنبه پس از پیروزی تیم کبدی مردان ایران در مقابل تیم ترکمنستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی آسانی مقابل تیم ترکمنستان داشتیم و به همین دلیل بیشتر از بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند، استفاده کردیم.

سوتار افزود: برای این بازی تاکتیک مشخصی داشتیم و بازیکنان در زمین تمام برنامه ها را پیاده کردند و از عملکرد آنها راضی هستم.

وی درباره بازی بعدی ایران مقابل سریلانکا بیان کرد: سریلانکا تیم خوبی است اما آنها را آنالیز کردیم و استراتژی مشخصی برای پیروزی در آن بازی داریم.

سرمربی تیم کبدی ایران درباره اظهارات سرمربی تیم هند مبنی بر شکست ایران در فینال گفت: ما کاری به اظهارات مربیان دیگر نداریم و کار خودمان را انجام می دهیم.

سوتار تصریح کرد: من به همه هواداران تیم ایران قول می دهم تیم هند را در فینال شکست داده و به احتمال ۹۹ درصد قهرمان آسیا می شویم.

تیم کبدی کشورمان امروز در سومین بازی خود در مقابل تیم ترکمنستان پیروز شد و با سه پیروزی در صدر جدول گروه دو قرار گرفت.

لازم به ذکر است، تیم های کبدی مردان هند، عراق، پاکستان، ژاپن و افغانستان در گروه یک و تیم های ایران، کره جنوبی، تایلند، ترکمنستان و سری لانکا در گروه دو مسابقات قرار دارند.

دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم تا پنجم آذرماه به میزبانی گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهرستان در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *