چهارشنبه , ۹ مهر ۱۳۹۹

۵ هزار برنامه «مجازی» ورزش همگانی در کشور اجرا می شود


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از فدراسیون ورزش‌های همگانی، رضا شجیع با اشاره به مسئولیت اجتماعی فدراسیون در برابر سلامتی و ایجاد نشاط بین آحاد مردم گفت:‌ فدراسیون ورزش‌های همگانی ایفای نقش فعال در موضوع مقابله با کرونا را مسئولیت اجتماعی خود می داند.

سرپرست نایب رئیسی فدراسیون ورزش‌های همگانی با اشاره به فعالیت های گسترده این فدراسیون خاطرنشان کرد: ورزش های همگانی ۶۸ انجمن و کمیته کشوری تحت پوشش خود دارد که همه این انجمن ها و کمیته ها، کمیته متناظر در سطح استان دارند و پیش بینی شده حداقل ۲۵۰۰ برنامه را طراحی و پیاده سازی کنند، این برنامه ها شامل برگزاری وبینارها و تولید ویدئوهای آموزشی هستند که در سراسر کشور انجام خواهد شد.

وی افزود:‌ ۳۱ استان هم متعهد شدند حداقل ۳۰۰۰ برنامه را تولید کنند که شامل برنامه های آموزشی در فضای مجازی خواهد بود که جمعاً حداقل انتظار ما از انجمن ها و کمیته ها و هیات های استانی ۵۰۰۰ برنامه هست.

 شجیع در خاتمه خاطر نشان کرد:‌ ظرفیت اجرای برنامه های مجازی در برخی استان ها به مراتب بیشتر از سقف ارائه شده است و با توجه به ظرفیت بالایی که در استان تهران و سایر استان ها وجود دارد، نوید اجرای یک پویش ارزشمند در سطح کشور را می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *