سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

گل محمدی: مسئولان استان گیلان باید از آذربایجانی ها عذرخواهی کنند


عیسی گل محمدی سرپرست و مربی سابق تیم ملی بوکس در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص حواشی رخ داده در رقابتهای قهرمانی جوانان کشور گفت: متاسفانه مسابقات کشوری جوانان با اتفاقاتی همراه شد که به هیچ وجه زیبنده روح پهلوانی و قهرمانی ورزش نبود. بدترین توهین ها و ناسزاها به مربی معترض استان آذربایجان شرقی شد که با بیرون پرتاب کردن ایشان از رینگ مسابقه کامل شد.

وی افزود: تعجب من از این است که چطور مسئولان استان گیلان از استاندار گرفته تا مدیر کل اداره ورزش و جوانان نسبت به این موضوع بی تفاوت هستند و هنوز کوچکترین اظهار نظری از آنها ندیده ایم در حالی که همه می دانیم در میزبانی یک رقابت در هر استانی نهادهای مختلف و شورای تامین دخالت دارند.

گل محمدی با ابراز ناراحتی از برخی بی احترامی ها به تیم آذربایجان شرقی گفت: مواردی را شنیده ایم که قلبمان را به درد می آورد. مردم انقلابی و فهمیده آذربایجان شرقی لایق شایسته ترین احترام ها هستند اما با بدترین بی احترامی با آنها برخورد شد و در پی یک اعتراض پس از بی احترامی قومیتی کل اعضای تیم از ادامه رقابت محروم شدند و مربی هم کتک خورد و هم اخراج شد. باید عنوان کنم این رسم مهمان نوازی نبود.

وی تصریح کرد: انتظار ما این است که مسئولان این استان برای جبران کردن بخش کوچکی از اتفاقات تلخ رخ داده با عذرخواهی دل تیم مظلوم و پر تلاش آذربایجان شرقی را تا حدی آرام کنند هرچند حق تضییع شده از آنها به هیچ وجه قابل جبران نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *