یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

گل محمدی: اگر کهرازه پناهنده شده، ثوری و کلانتری باید استعفا دهند


به گزارش “ورزش تایمز”، در حالی که از روز گذشته زمزمه های پناهندگی یک ملی پوش بوکس در کشور اتریش شنیده می شد امروز این احتمال قوت بیشتری گرفته است. تیم ملی بوکس در یک سفر پرهزینه و غیر واجب با سرپرستی مدیر کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان راهی مجارستان شد که در فرودگاه اتریش یکی از بوکسورها که شنیده می شود رابطه خویشاوندی هم با رئیس فدراسیون دارد ناپدید شد و هنوز هیچکس از وی خبر ندارد.

عیسی گل محمدی سرپرست سابق تیم ملی بوکس در گفتگو با “ورزش تایمز” ضمن تایید این موضوع گفت: از وزیر ورزش و جوانان می خواهیم تا با این موضوع برخورد جدی کند. رئیس و دبیر فدراسیون بوکس مقصر اصلی این اتفاق هستند و انتظار جامعه بوکس از آنها این است که هر چه سریعتر استعفا دهند.

وی تصریح کرد: اگر مسئولان ورزش به موضوع رسیدگی نکنند حتما آن را از طریق نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیگیری می کنیم. متاسفانه در طی این مدت ریاست ثوری اوضاع بوکس بسیار بد و به هم ریخته شده است. مگر ورزش بوکس فامیل بازی است که هر بار یک نفر از سیستان و بلوچستان در اعزام ها حضور دارد؟ بوکسوری که در فرودگاه اتریش ناپدید شده خواهرزاده آقای ثوری است و بسیار متاسفیم که به جای برنامه ریزی و پیشرفت هر روزه بوکس باید شاهد چنین اتفاقاتی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *