شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹

گزینه منتسب به وزارت رای نیاورد/ صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی شد

به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی صبح امروز یکشنبه به ریاست مهدی علی‌نژاد در آکادمی ملی المپیک برگزار شد که این انتخابات به دور دوم کشیده شد. در دور نخست هاشم صیامی ۱۶ رای، ایوب بهتاج ۱۳ رای، افشین داوری ۱۲ رای و حسین جلالی دو رای داشتند که صیامی و بهتاج به دور دوم رفتند. مریم منظمی هم رایی نداشت.

در دور دوم هاشم صیامی ۲۴ رای و ایوب بهتاج ۱۷ رای کسب کردند و دو رای سفید هم به صندوق انداخته شد.

صیامی در شرایطی به عنوان رئیس انتخاب شد که بهتاج از مدیران باسابقه وزارت ورزش و گزینه منتسب به این وزارتخانه بود و با وجود تلاشی که صورت گرفته بود نتوانست رای ریاست را به خود اختصاص دهد.

ایوب بهتاج، هاشم صیامی، حسین جلالی، مریم منظمی، افشین داوری، حامد جولایی و محمدرضا محققی کاندیداهای پست ریاست فدراسیون بودند که البته حامد جولایی در مجمع حضور نداشت.

درخواست افشین داوری از اعضای مجمع 
افشین داوری یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون دوومیدانی پس از اعلام برنامه های خود خطاب به اعضای مجمع گفت: از همه اعضای مجمع استدعا دارم تا انتخاب اصلح و تفلیقی از احساس و منطق خود داشته باشند. رای اعضای مجمع قیمت دارد و خواهش می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرید.

اجازه ورود رسانه ها صادر شد
در حالیکه در ابتدای مجمع به خبرنگاران و عکاسان اجازه داده نشد در مجمع حضور داشته باشند اما پس از دقایقی این مشکل حل شد و نمایندگان رسانه ها با حضور در سالن محل برگزاری انتخابات، به تهیه عکس و خبر پرداختند.

قطع برق هنگام شمارش آرا
زمانی که آرای اعضای مجمع جمع آوری شد و قرار بر شمارش آرا شد، برق سالن قطع شد تا وقفه ای چند دقیقه ای در این شمارش ایجاد شود.

گزینه منتسب به وزارت رای نیاورد/ صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی شد

بهتاج و صیامی به دور دوم رفتند
در پایان رای گیری صورت گرفته ایوب بهتاج ۱۳ رای، افشین داوری ۱۲ رای ، هاشم صیامی ۱۶ رای و حسین جلالی ۲ رای کسب کردند. با این آرا تکلیف انتخاب رئیس آینده فدراسیون به دور دوم کشیده شد. رقابت در این مرحله بین ایوب بهتاج و هاشم صیامی خواهد بود.

داوری مجمع را ترک کرد
افشین داوری که یکی از گزینه های اصلی برای ریاست در فدراسیون دوومیدانی بود پس از آنکه نتوانست در دور اول آرای لازم را کسب کند و به دور دوم هم راه پیدا نکرد، محل برگزاری مجمع را ترک کرد.

گزینه منتسب به وزارت رای نیاورد/ صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی شد

صیامی برای چهار سال رئیس شد
در پایان رای گیری از اعضای مجمع هاشم صیامی با کسب ۲۴ رای به عنوان رئیس چهار سال آینده انتخاب شد و ایوب بهتاج که گزینه منتسب به وزارت ورزش بود نتوانست آرای لازم را کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *