سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

کمک ۳۰ میلیاردی وزارت ورزش به فدراسیون ها برای بازی های آسیایی


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، ژاله فرامرزیان گفت: خوشبختانه تمام مطالبات فدراسیونها مطابق برنامه تامین و پرداخت شده است و کمک های وزارتخانه تحت عنوان فرایند توزیع کمک های وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون ها در راستای بودجه ریزی عملیاتی صورت می گیرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: در دو ماه فروردین و اردیبهشت در دو نوبت و مجموعا سی میلیارد تومان به حساب فدراسیون های ورزشی برای آماده سازی تیم ها و برگزاری اردوها جهت بازی های آسیایی واریز شده است.

فرامرزیان همچنین از بودجه اختصاصی ورزش زنان و نظارت بر نحوه تخصیص آن در فدراسیون ها توسط معاونت امور بانوان و معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت : سهم بودجه ورزش زنان در فدراسیون ها مشخص و نحوه هزینه کرد آن کاملا روشن و مطابق دستور العمل است.

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین از تامین منابع مالی برای خرید سکه های پاداش قهرمانان مراسم تجلیل خبر داد و افزود : نقدینگی همه فدراسیون هایی که در مراسم تجلیل حواله خود را دریافت کردند به حسابشان واریز شده است و بایستی بلافاصله نسبت به خرید سکه و تحویل پاداش قهرمانان مطابق نظام نامه اقدام کنند .

فرامرزیان درباره تقدیر وزارت ورزش و جوانان از دختران تیم ملی فوتسال ایران که برای دومین بار پیاپی قهرمان آسیا شدند گفت: با وجود اینکه این قهرمانی در سال ۹۷ اتفاق افتاد ، ولی با تاکید ریاست جمهور و دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان پاداش این قهرمانان هم به همراه دیگران برای تجلیل از کار بزرگی که انجام دادند پرداخت شد و در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *