پنجشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۹

کمک به هیات های ورزشی استان کردستان چهار برابر می شود


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کردستان، استاندار کردستان و مدیرکل ورزش و جوانان این استان با وزیر ورزش و جوانان دیدار کردند.

در جریان این دیدار وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت: با توجه ارزیابی های صورت گرفته احداث و تکمیل این پروژه در حال حاضر یکی نیازهای اصلی استان کردستان به شمار می رود.

مسعود سلطانی فر افزود: با توجه به اولویت کردستان در سال جاری از محل اعتبارات ملی در راستای تکمیل و احداث سالن ۶ هزار نفری سنندج کمک خواهد شد که بتوانیم تا هفته دولت سال آینده شاهد افتتاح و بهره برداری آن باشیم.
 وزیر ورزش و جوانان از افزایش چهار برابری کمک به هیأت های ورزشی استان خبر داد و گفت: در جهت توسعه ورزش قهرمانی و همگانی کردستان اعتبارات قابل توجهی را در نظر خواهیم گرفت.

وی گفت:‌ طبق بررسی های  وزارت ورزش و جوانان از وضعیت ورزش کشور به معاونین وزارتخانه تأکید شده که استان های کردستان، ایلام، سیستان و بلوچستان و خراسان شمالی را در بحث اعتبارات ورزشی و زیر ساختی به صورت ویژه بنگرند.

سلطانی فر در پایان گفت: به منظور ایجاد شور و نشاط و کمک به توسعه ورزش قهرمانی با فدراسیون های ورزشی مکاتبه خواهد شد که میزبانی مسابقات بین المللی ورزشی به استان های مرزی واگذار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *