جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

کاکلی: هیچ چیز دست نیافتنی نیست


به گزارش “ورزش تایمز” از اندونزی، الهام کاکلی دونده ملی پوش دوی ۲۰۰ متر دو و میدانی ایران در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: خوشحالم از اینکه فدراسیون دو و میدانی و کارشناسان محترم سازمان تیم‌های ملی به من اعتماد کردند که من هم جزو ملی پوشان تیم ملی اعزامی به بازی‌های آسیایی باشم. قرار بود فقط یک دو و میدانی کار خانم به جاکارتا اعزام شود اما با درایت رییس محترم فدراسیون، حمایت خانم بهزادی و کارشناسی اعضای سازمان تیم‌های ملی، این فرصت را به من دادند تا من هم افتخار پوشیدن لباس تیم ملی را در جاکارتا داشته باشم.

وی افزود: در حال حاضر  تمریناتم را سپری می‌کنم. شرایط خوبی دارم و تمام تلاشم را خواهم کرد که به جمع برترین های ۲۰۰ متر بانوان در جاکارتا راه پیدا کنم. هیچ چیز دست نیافتنی نیست و امیدوارم نتیجه درخور شأنی برای دو و میدانی کشورم کسب کنم.

قهرمان دوهای ۲۰۰ متر و ۴۰۰ متر بانوان ایران در پایان خاطر نشان کرد: حس همدلی و باهم بودن در خانواده دو و میدانی ایران برایم لذت بخش است. انرژی های مثبت را از دیگر ملی پوشان تیم که در حال تمرین هستند دریافت می کنم و برای همه آرزوی موفقیت میکنم و با یاری خدا با نتیجه خوبی به ایران بازخواهیم گشت.

 لازم به یادآوری است که الهام کاکلی سه شنبه این هفته در مسابقه مقدماتی بازیهای آسیایی جارکاتا روی پیست می رود و برنامه زمان بندی مسابقه او به شرح زیر است:

سه شنبه ۶ شهریور- از ساعت ۹:۴۵ مقدماتی ۲۰۰ متر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *