چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

چهار نماینده ایران به جدول ۶۴ نفره مسابقات صعود کردند


به گزارش “ورزش تایمز”، مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهرارسباران نمایندگان ایران در رقابت های شمشیربازی جام جهانی مجارستان در اسلحه سابر هستند که مرحله مقدماتی این رقابت ها را با صعود به جدول اصلی و ۶۴ نفره به پایان رساندند. 

در مرحله مقدماتی محمد رهبری نمایندگان آمریکا، لهستان، رومانی، مجارستان و اکراین را شکست داد اما در مصاف با نماینده اوکراین شکست خورد. رهبری در ادامه دیدارهای خود نماینده هنگ کنگ را را شکست داد سپس با از پیش رو برداشتن حریفی از روسیه راهی جدول ۶۴ نفره مسابقات شد. 

فرزاد باهر ارسباران در مرحله مقدماتی نتیجه رقابت با نمایندگان اسپانیا و آلمان را واگذار کرد اما در مصاف با حریفانی از لهستان، یونان، تونس و مجارستان به برتری دست یافت. ارسباران در اولین دیدار حذفی خود نماینده روسیه را شکست داد سپس با غلبه بر شمشیرباز آرژانتین راهی جدول ۶۴ نفره شد. 

مجتبی عابدینی و علی پاکدامن نیز سهمیه حضور در جدول ۶۴ نفره مسابقات شمشیربازی جام جهانی مجارستان را کسب کردند. این دو بازیکن به دلیل قرار داشتن در جمع ۱۶ نفر اول رنکینگ جهانی، بدون بازی و به طور مستقیم راهی این جدول شدند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *