سه شنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

چرا رئیس فدراسیون بوکس ویزا گرفت اما با تیم به مجارستان نرفت؟


عیسی گل محمدی در گفتگو با “ورزش تایمز” گفت: متاسفم که آقای ثوری به جای پذیرفتن اشتباهش عنوان کرده از من شکایت می کند. این ماییم که از مدیریت شما شاکی هستیم.

وی افزود: آقای ثوری جواب بدهند که چرا هم ویزا گرفته اند و هم خروجی پرداخت کرده اند اما دقیقه نود از رفتن با تیم منصرف شده اند؟ این بوکسور را خود ایشان گمراه کرده چرا که همه می دانیم کهرازه را خود ثوری بزرگ کرده و همیشه تحت حمایت وی بوده است.

سرپرست سابق تیم ملی بوکس گفت: جناب ثوری با یک تیر دو نشان زده است هم آن بوکسور را فرستاده و خودش در سفر حضور پیدا نکرده و هم ادهم مدیر کل اداره ورزش و جوانان  استان سیستان و بلوچستان را به عنوان سرپرست با تیم فرستاده تا کار ایشان را خراب کند.

وی افزود: ثوری در اظهار نظری جالب گفته است که مسئولیتی متوجه فدراسیون نیست. اتفاقا باید به ایشان عرض کنم مقصر اصلی این حادثه خود شما هستید. اگر شما مسئول نیستید پس چه کسی مسئول است؟ این تیم اصلا قرار نبود اعزام شود اما با اصرار کلانتری رفت. همه اینها نشانه است.

گل محمدی تاکید کرد: مردم اهل تسنن انسانهای بسیار بزرگ و شریفی هستند اما در خصوص ثوری و کلانتری باید بگویم آنها ضعیف ترین مدیران ورزشی هستند که در تمام عمرم دیده ام. من هم از وزارت ورزش و جوانان و هم از وزارت اطلاعات می خواهم تا به موضوع ورود کنند. تنها چیزی که شاید کمی از بار موضوع کم کند استعفای ثوری و کلانتری است. لطفا این آقایان هرچه سریعتر استعفا بدهند و بیشتر از این به بوکس ضربه نزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *