پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

پیروزی عراق مقابل افغانستان / قاطع ترین برد مسابقات


به گزارش “ورزش تایمز”، در روز دوم مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا از گروه یک، عصر شنبه تیم های عراق و افغانستان در سالن امام خمینی (ره) گرگان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه ۱۴۹ بر ۱۷ به سود تیم عراق، به پایان رسید. این نتیجه پرگل ترین و قاطع ترین پیروزی دور مقدماتی بازی ها بوده است.

نیمه نخست این بازی با نتیجه ۵۹ بر ۷ به سود تیم عراق به پایان رسیده بود. مصطفی نودهی سرمربی ایرانی هدایت تیم ملی عراق را برعهده دارد.

عراق روز گذشته مقابل تیم های مدعی هند و پاکستان شکست خورده بود و صبح امروز مقابل تیم ژاپن نخستین برد آسیایی خود را کسب کرد. این تیم در اولین تجربه بین المللی در رده بزرگسالان، پس از تیم های هند و پاکستان در جایگاه سوم گروه اول ایستاد.

افغانستان اما با تحمل چهارمین شکست متوالی لقب ضعیف ترین تیم این دوره را به نام خود ثبت کرد.

لازم به ذکر است، تیم های کبدی مردان هند، عراق، پاکستان، ژاپن و افغانستان در گروه یک و تیم های ایران، کره جنوبی، تایلند، ترکمنستان و سری لانکا در گروه دو مسابقات قرار دارند.

دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم تا پنجم آذرماه به میزبانی گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهرستان در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *