دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹

پیروزی بر کره جنوبی حیاتی بود/ تماشاگران غافلگیرمان کردند


به گزارش “ورزش تایمز”، فاضل اتراچالی شامگاه جمعه پس از پیروزی درخشان تیم ملی کبدی مردان ایران مقابل تیم کره جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیروزی برابر تیم کره جنوبی برای ما بسیار مهم و حیاتی بود زیرا اگر مغلوب این تیم می شدیم نمی توانستیم سرگروه شویم و در مرحله نیمه نهایی به تیم هند برخورد می کردیم.

اتراچالی درباره تیم کره جنوبی گفت: با بازیکنان تیم کره در لیگ جهانی ستارگان هند بازی کرده ایم و یکی از آنها همتیمی من بوده است. بازیکنان ما بارها در مقابل آنها به میدان رفته اند و از نقاط ضعف و قوت آنها شناخت کافی داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: می دانستیم که کره ای ها بازیکنان مسنی در اختیار دارند و آمادگی جسمانی بازیکنان ما را ندارند و در نیمه دوم از نظر بدنی کم می آورند.

کاپیتان تیم ایران درباره وقفه نیمه دوم بازی اظهار کرد: ایجاد وقفه به خاطر اعتراض تیم کره به داوری و درخواست «ویدئوچک» بود که به نظرم درست بود. داوری برای هردوتیم اشتباهاتی داشت اما ما چون جلو بودیم نمی خواستیم زمان را از دست بدهیم.

اتراچالی با تمجید از حضور پرشور تماشاگران بیان کرد: بازیکنان ما انتظار حضور چنین جمعیتی برای کبدی را نداشتند و شنیدم عده زیادی هم پشت در بسته ماندند. تماشاگران ما را غافلگیر کردند و از همه آنها تشکر می کنم.

لازم به ذکر است تیم کبدی کشورمان در یک بازی برتر و در مقابل حدود سه هزار تماشاگر ایرانی با نتیجه ۲۶ بر ۱۸ تیم کره جنوبی را شکست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *