یکشنبه , ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

پرداختی کمیته ملی المپیک به فدراسیون‌ها در نوروز


به گزارش “ورزش تایمز”، اگرچه سال ۱۳۹۹ آغاز شده اما هنوز پرونده بودجه سال قبل و تخصیص بخش های باقی مانده آن از طرف خزانه داری کل کشور به نهادهای اجرایی بسته نشده است.

کمیته ملی المپیک هم از جمله نهادهایی است که هنوز بخشی از اعتبارات مصوب سال گذشته خود را دریافت نکرده است. ریاست این کمیته طی روزهای پایانی سال رایزنی هایی داشت تا بتواند این بخش از بودجه خود را هم دریافت کند.

به گفته کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، احتمال اینکه در همین ایام نوروز بخشی از بودجه باقی مانده این کمیته تخصیص پیدا کند، وجود دارد.

وی همچنین در مورد چگونگی استفاده از این بخش اعتبارات به “ورزش تایمز” گفت: در صورت دریافتی جدید، بخشی از آن به فدراسیون ها تخصیص پیدا می کند. البته فدراسیون ها بودجه ۹۸ خود را به صورت کامل از کمیته المپیک دریافت کرده اند و این بخش شامل همه آنها نمی شود.

دبیرکل کمیته ملی المپیک تاکید کرد: برخی فدراسیون های المپیکی برای اجرای برنامه های خود به بودجه کمکی نیاز داشتند. چند فدراسیون غیرالمپیکی هم متقاضی کمک مالی شده بودند. تخصیص بودجه جدید به این فدراسیون ها در هیات اجرایی تصویب شده است و در صورتیکه اعتبار جدیدی به دست مان برسد، در بودجه مصوب را در اختیارشان قرار می دهیم. احتمال این کار در ایام نوروز انجام شود، وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *