سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

پایان کار سابریست‌های ایران در جام جهانی مجارستان


به گزارش “ورزش تایمز”، پس ازصعود چهار شمشیرباز ایران به جدول ۶۴ نفره پایانی جام جهانی سابر مجارستان علی پاکدامن دست به کار بزرگی زد و پس از غلبه بر هموطن خود فرزاد باهر با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ در  جدول ۶۴ نفره نهایی در گام بعدی خود یعنی جدول ۳۲ شمشیرباز برتر  توانست با نتیجه ۱۵ بر ۸ بر ماردال شویلی از گرجستان غلبه کند و به جمع ۱۶ نفر برتر این مسابقات صعود کند اما در  مرحله بعد در مصاف با زاتماری قهرمان جهان از کشور میزبان با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ شکست خورد و رده یازدهم این مسابقات را کسب نمود.

مجتبی عابدینی که به طور مستقیم به جدول ۶۴ نفره نهایی صعود کرده بود در بازی اول خود در مصاف با حریفی از کشور میزبان با نتیجه  ۱۴ بر ۱۵  و تنها یک اختلاف بازی را واگذار کرد و از دور مسابقات خارج شد.

اما محمد رهبری که با درخشش در دور مقدماتی مسابقات به جدول ۶۴ نفره پایانی صعود کرده بود بازی اول خود را در برابر کشنکو از روسیه با نتیجه ۱۱ بر ۱۵ واگذار و از ادامه مسابقات بازماند.

بدین ترتیب در پایان مسابقات علی پاکدامن،مجتبی عابدینی،محمد رهبری و فرزاد باهر ارسباران به ترتیب رده‌های ۱۱، ۳۶، ۴۷ و ۵۳ را  در بین ۱۹۹ شرکت کننده از ۳۴ کشور کسب نمودند.

شایان ذکر است مسابقات جام جهانی مجارستان فردا در بخش تیمی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *