جمعه , ۲۰ فروردین ۱۴۰۰

پایان مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور با معرفی برترین ها


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، مسابقات تیراندازی قهرمانی غیرمتمرکز دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به صورت آنلاین به میزبانی دانشگاه تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

بنابراین گزارش این مسابقات با هماهنگی دبیرخانه‌ها، دانشگاه‌ها و هیات‌های استانی با حضور ۱۱۱ دانشجوی دختر و پسر از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در دو بخش تفنگ و تپانچه برگزار و نفرات زیر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

بخش دختران
رشته تفنگ: فاطمه کرم زاده از دانشگاه الزهرا (س) اول شد، مریم سلیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه و نگار علی یاری از دانشگاه شهیدبهشتی به ترتیب دوم و سوم شدند.
رشته تپانچه: هانیه رستمیان و آمتیس جعفری هر دو از دانشگاه الزهرا (س) به ترتیب اول و دوم شدند و زهرا حسینی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای یزد سوم شد.

بخش پسران
رشته تفنگ: مهیار صداقت از دانشگاه شهیدبهشتی قهرمان شد، پوریا نوروزیان از دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران نایب قهرمان شد و سید محمدرضا سامع از دانشگاه شهرکرد در جایگاه سوم قرار گرفت.
رشته تپانچه: سجاد پورحسین از دانشگاه گیلان، علیرضا میرزایی از دانشگاه تهران و مهدی تندری از دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
از نکات قابل توجه این رقابتها حضور قهرمانان و ملی پوشان در این مسابقات بود.

لازم به ذکر است در پایان به نفرات برتر حکم، مدال قهرمانی اهداء خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *