جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

پایان مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری/ دو رکابزن خاطی محروم شدند


به گزارش “ورزش تایمز”، مرحله دوم از رقابت‌های لیگ برتر دوچرخه سواری باشگاه‌های کشور در بخش جاده طی دو روز به میزبانی شهر تبریز برگزار شد.

در این مرحله و در بخش استقامت جاده رکابزنان مسیر ۱۴۳ کیلومتر را طی کردند که در نهایت خلیل خورشیدی از تیم دانشگاه آزاد تبریز قهرمان شد. حمید پورهاشم از همین تیم دوم و علی اصغر موسی زاده از مس کرمان سوم شدند.

اما امروز سه شنبه، در بخش تایم تریل انفرادی، امیرحسین جمشیدیان از تیم سپاهان قهرمان شد. بهنام آرین از تیم دانشگاه آزاد به عنوان دوم رسید و بهنام خسروشاهی از تیم عقاب نیروی هوایی ارتش عنوان سومی را از آن خود کرد.

در پایان مسابقه امروز، در بخش تیمی، دانشگاه آزاد تبریز در مجموع دو مرحله بر سکوی قهرمانی گرفت. فولاد مبارکه سپاهان دوم شد و مس کرمان در رده سوم ایستاد.

برگزاری مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری حواشی زیادی داشت. روز گذشته در حاشیه مسابقه استقامت جاده، سعید صفر زاده از تیم سپاهان و میرصمد پورسیدی از تیم دانشگاه آزاد تبریز در انتهای خط با یکدیگر درگیری پیدا کردند که در نهایت مسئولین فدراسیون دوچرخه سواری تصمیم گرفتند تا این دو رکابزن را از حضور در مسابقه امروز تایم تریل محروم کنند.

قرار است خاطیان این اتفاق هفته آینده در جلسه کمیته انضباطی حاضر شوند.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *