جمعه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۸

پاسخ کیادربندسری به مصاحبه اخیر سرمربی سابق تیم ملی اسکی آلپاین


مهدی کیادربندسری رئیس کمیته صحرانوردی در گفتگو با “ورزش تایمز” در واکنش به مصاحبه اخیرعلیدادساوه شمشکی سرمربی سابق تیم ملی اسکی آلپاین گفت: بنده افتخار می کنم که در رشته صحرانوردی دهه ۶۰ بعنوان ورزشکار این رشته با قهرمانان و پیشکسوتان در کنار هم به رقابت می پرداختم. علیداد ساوه شمشکی می توانست از  کاظم کاویان ، عبداله محمودی ، جواد شمشکی ، مجید ساوه شمشکی  ، علی کرم کیادربندسری ، علی بندعلی ، اصغر رحیمی و دیگر پیشکسوتان سئوال کنند و بعد اعلام ناتوانی اینجانب را بیان کنند .

وی افزود: باید به ایشان بگویم که بنده افتخار ورزشکار بودن در رشته آلپاین و صحرانوردی در نیروهای مسلح و تیم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را دارم. پس از فعالیت های قهرمانی، مسئولیت روابط عمومی فدراسیون اسکی را به مدت ۸ سال به نحوه مطلوب پایه گذاری و پیگیری کردم و اثرات عملکرد من در اسکی مشخص است . در سال ۷۴تا ۷۶ افتخار دبیری هیات اسکی استان تهران که ریاست آن بعهده حسین چراغی بود را در کارنامه داشتم و از سال ۷۶ لغایت ۸۰  به عنوان رئیس هیئت اسکی استان تهران خدمت کردم که با حفظ سمت زمانی که قرار بود ریاست کمیته اسنوبرد را بعهده بگیرم تا خودم آن را بصورت کامل فرانگرفتم پست را قبول نکردم و عملکرد بنده در آن سالها بر هیچ یک از قهرمانان این رشته و مسئولین ذیربط پوشیده نیست چرا که همان ورزشکاران در حال حاضر مسئولیت های مختلف کمیته اسنوبرد را دارند .

کیادربندسری ادامه داد: سپس در سالهای خدمت در فدراسیون بنیان گذار لیگ اسکی مسئولیت کمیته لیگ و باشگاه ها را بعهده داشتیم که خود من یکی از ورزشکاران در آن زمان بودم و در ادامه مسئولیت کمیته شهرنشینان را پذیرفتم و لیگ دسته دوم اسکی که شرکت کنندگان آن ورزشکاران شهرستانها بودند را راه اندازی کردم که امروز مسابقات بین المللی شهرنشینان برگزار میشودو نتایج و اثرات ان مشخص است .

و ی تصریح کرد: من بعنوان سرپرست  بالغ بر ۱۷ اعزام در رشته های مختلف اسکی به کشورها و مسابقات متعددی داشته ام. از آقایان سئوال کنید بدون تمرین و اردو تدارکاتی در مسابقات جام قاره ای ژاپن شرکت کردم و تایم خوبی به جا گذاشتم  ودر اواخر خدمت افتخار داشتم به مدت دو سال عضو هیئت رئیسه فدراسیون اسکی در کنار  قهرمانان ورزشکاران و پیشکسوتان اسکی باشم .  آیا با این سابقه برای کمیته صحرانوردی ضعیف هستم ؟ ای کاش قبل از این مصاحبه از خودم می پرسیدند که چرا مسئولیت قبول کردم تا پاسخ را می شنیدند.

کیا دربندسری تصریح کرد : در گذشته برای به حدنصاب رسیدن ورزشکاران در مسابقات صحرانوردی هم مشکلاتی وجود داشت که امروز با سعی و تلاش همکارانم شاهد حضور ۲۲ ورزشکار مرد و ۱۱ ورزشکار زن در مسابقات لیگ اسکی صحرانوردی هستیم اما هنوز برنامه های زیر بنایی خود را اغاز نکردیم .

وی ادامه داد : در پایان صحبت هایم باید بگویم هر آمدنی یک روز رفتنی دارد و تاریخ مصرف مسئولیت ها مشخص است و ادامه همکاری ها بستگی به عملکردها دارد .ضمناً هر قهرمان و مدال آوری نمیتواند مدیر و مربی موفقی باشد. اما مدیران موفق از عملکرد آنها مشخص می شوند. فراموش نکنیم که یکی از شاخص های مدیریت احترام به قهرمانان و پیشکسوتان همان رشته خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *