یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

پاروزنان جوان ایران صاحب دو طلا و یک نقره شدند


به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات قایقرانی روئینگ قهرمانی جوانان آسیا چند روزی است در کره جنوبی آغاز شده و پس از رقابت نمایندگان ایران در مراحل مقدماتی و راهیابی آنها به مراحل فینال و نیمه نهایی، امروز جمعه هشتم تیرماه شاهد برگزاری نخستین روز از دیدارهای فینال مواد تکنفره و دونفره مردان و چهارنفره بانوان بودیم که پاروزنان جوان ایران در تمامی این مواد به روی سکو رفتند.

 در روئینگ تکنفره مردان رضا قهرمانی در رقابت با قایقرانان چین، هنگ‌کنگ، کره، هند و ژاپن بر قله آسیا ایستاد. در این رقابت نمایندگان هنگ‌کنگ و چین دوم و سوم شدند.

در روئینگ دونفره مردان میلاد اله وردیان و شیرزاد قادری با حریفانی از ژاپن، چین، ازبکستان، هند و هنگ‌کنگ رو به رو شدند و در پایان موفق شدند مدال طلا را صاحب شوند. در این ماده نمایندگان ژاپن نقره و پاروزنان هنگ‌کنگ برنز گرفتند.

در روئینگ چهارنفره بانوان تیم ایران با ترکیب اسراء جوانمردی، کیمیا زارعی، فروغ آقابالازاده و هانیه بیداد با رقبایی از ژاپن، کره، چین، تایلند و هنگ‌کنگ مسابقه دادند. تیم بانوان ایران در این ماده نایب قهرمان آسیا شده و نشان نقره را از آن خود کردند.

مسابقات روئینگ قهرمانی جوانان آسیا فردا با رقابت نمایندگان کشورمان در مواد تکنفره و دونفره بانوان در چونگجو کره جنوبی ادامه پیدا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *