چهارشنبه , ۶ مرداد ۱۴۰۰

پاراتیراندازان با کمان ایران به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند


به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در روز دوم مسابقات پارا تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در چک، کمانداران کشورمان در مرحله حذفی به مصاف حریفان خود رفتند.

در کامپوند مردان و در مرحله یک شانزدهم نهایی، رمضان بیابانی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۱ برابر کمانداری از آمریکا به پیروزی رسید و راهی دور بعدی شد. وی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف نماینده بریتانیا می‌رود.

در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات، علی‌سینا منشازاده با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۰ برابر کمانداری از فنلاند به پیروزی رسید و راهی دور بعدی شد. وی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف نماینده آمریکا می‌رود.

اصغر زارعی‌نژاد در مرحله نخست مسابقات حذفی ریکرو با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل نماینده آذربایجان به برتری رسید. وی در مرحله یک شانزدهم نهایی با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل کمانداری از فرانسه شکست خورد و حذف شد.

غلامرضا رحیمی در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات حذفی ریکرو با نتیجه ۶ بر ۵ مقابل نماینده مغولستان به پیروزی رسید و راهی دور بعدی بازی‌ها شد. وی در مرحله یک هشتم نهایی باید به مصاف کمانداری از اسلواکی برود.

فرزانه عسگری در دور دوم مسابقات حذفی کامپوند به مصاف نماینده استرالیا رفت و با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۳۹ به پیروزی رسید و راهی دور یک هشتم نهایی شد. وی در این دور به مصاف نماینده بریتانیا می‌رود.

مریم یاورپور نیز در دور دوم مسابقات حذفی به مصاف نماینده کانادا رفت و با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۳ به پیروزی رسید و راهی دور بعدی مسابقات شد. وی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف کمانداری از فرانسه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *