چهارشنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۰

وزیر ورزش باید جوان و انقلابی باشد/ ارتباط با دولت شرط مهمی است


سیدکاظم دلخوش اباتری با اشاره به شاخصه هایی که باید وزیر مد نظر دولت برای وزارت ورزش داشته باشد گفت: وزیری باید برای وزارت ورزش و جوانان انتخاب شود که به روحیه و مسائل جوانان آشنا باشد و در بخش ورزش که سلامت جامعه را به دنبال دارد در جمع کردن جوانان و ورزش فردی توانمند در این عرصه باشد و با اشراف به همه این بخش ها درک، جرات و قدرت تصمیم گیری داشته باشد.

وی ادامه داد: خیلی از افراد هستند که ادعای همراهی با دولت را می کنند اما به دنبال سهم خواهی هستند.

سید کاظم دلخوش اباتری ادامه داد: یکی از مشکلاتی که کشور ما امروز نسبت به سایر کشور ها دارد این است که ورزش ما متاسفانه از هم پاشیده است و پشت پرده سیاسی ورزش ما داغ تر از خود ورزش و جوانان است.

وی ادامه داد: وزیر آینده باید این مسائل حاشیه ای و سیاسی را کم بکند و کسی باید در این جایگاه قرار بگیرد که بتواند نسبت به خواسته های ورزش و جوانان ما احساس مسئولیت کند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس یازدهم گفت: ورزشکاران و فدراسیون های مختلف ورزشی با کمبود اعتبارات برای امور جاری و حضور در مسابقات مختلف مواجهه هستند و امیدواریم فردی که معرفی می شود ارتباط خوبی با دولت بخصوص سازمان برنامه و بودجه و رئیس جمهور داشته باشد تا با همکاری مجلس اعتبارات مورد نیاز این وزارتخانه تامین شود.

وی با تاکید بر اهمیت وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از پر اهمیت ترین وزارتخانه ها وزارت ورزش و جوانان است که ان‌شاالله دولت آقای رئیسی در زمان انتخاب وزرا سوابق مدیریتی در صف و ستاد افراد و جوان و انقلابی بودن را مورد توجه خواهند داشت تا جامعه ورزش و جوانان بتوانند به اهداف خود نزدیک شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *