پنجشنبه , ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

ورزش تنیس در مراکز آموزشی و فرهنگی استان مرکزی توسعه می‌یابد


علیرضا قیصری، در گفت و گو با “ورزش تایمز”، اظهار کرد: امیدواریم این گونه تفاهمنامه ها در استان با هدف توسعه ورزش و نگاه مراکز آموزشی فرهنگی به مقوله ورزش بتواند در زمینه گسترش حوزه ورزش همگانی، قهرمانی و استعدادیابی و برخورداری فضای ورزش و امکانات و ظرفیت‌های موجود در این گونه مراکز به یک سنت مبارک تبدیل شود.

وی افزود: گسترش این‌گونه نگاه و نوگرایی در مجموعه‌های مراکز آموزشی به نفع ورزش استان است چرا که هر دو طرف می‌توانند از پتانسیل‌های یکدیگر بهره مند شوند.

رئیس هیأت تنیس استان مرکزی خاطرنشان کرد: همکاری دو جانبه بین هیأت‌های ورزشی و دانشگاه‌ها در سالهای اخیر نشان داده که دانشگاه‌ها نیز می‌توانند در حوزه قهرمان پروری در ورزش گام‌های مؤثری بر دارند.

صنایع استان مرکزی خود را در توسعه ورزش سهیم بدانند

قیصری تاکید کرد: صنایع استان مرکزی که کم هم نیستند، خود را در توسعه ورزش استان سهیم بدانند و وارد میدان ورزش شوند. این واحدهای تولیدی می‌توانند در توسعه ورزش قهرمانی بسیار تأثیر گذار باشند. در بسیاری از استان‌های کشور این اتفاق افتاده است و در رویدادهای ورزشی صنایع خود را سهیم می‌دانند و بهره مندی از این تدابیر می‌تواند بسترساز ورزش قهرمانی و شکوفایی استعدادهای پنهان نوجوانان و جوانان باشد.

رئیس هیأت تنیس استان مرکزی، در پایان از مساعدت و حمایت‌های رئیس دانشگاه سماء و مدیر مدرسه عالی مهارتی علوم ورزشی شهرستان اراک، قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *