چهارشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

ورزشکار استان مرکزی به اردوی آمادگی پاراشنای جوانان کشور راه یافت


محمد همتی در گفتگو با “ورزش تایمز”، اظهار کرد: بر اساس اعلام سید محمد شروین اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، دومین مرحله اردوی استعدادیابی و انتخاب تیم ملی جوانان شنا جانبازان و معلولین در راستای حضور در رقابت‌های پاراآسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱ با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این اردو از هجدهم (سه شنبه) ماه جاری برگزار و به مدت ۵ روز در کمپ‌های ملی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در تهران ادامه دارد، افزود: بر اساس اعلام این فدراسیون همچنین اردو در شرایط کاملاً قرنطینه برگزار می‌شود و تردد تمامی مدعوین اعم از ورزشکاران و مربیان در مدت زمان برگزاری اردو ممنوع است.

پزشک اراکی سرپرست کمیته آموزش فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان کشور شد

رئیس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود گفت: همچنین بر اساس حکمی از سوی رئیس فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان، دکتر محمد مهدی رفیعی پزشک اراکی به عنوان سرپرست کمیته آموزش فدراسیون نابینایان و کم بینایان منصوب شد.

همتی خاطر نشان کرد: رفیعی دارای دکترای فیزیولوژی ورزش از دانشگاه تهران است و سابقه مربیگری بدنسازی تیم‌های ملی بیس بال، تیم ملی فوتبال نابینایان و نوجوانان هندبال، مربی بدنسازی تیم فوتبال آلومینیوم اراک، مدرس آمادگی جسمانی و طراحی تمرینی و تغذیه را در کارنامه ورزشی خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *