یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

ورزشکاران ایران در جاکارتا خوش درخشیدند/ مدال‌آوری ادامه دارد


به گزارش “ورزش تایمز”،  سیدرضا صالحی امیری در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی کشتی آزاد درباره افتخار آفرینی های ورزشکاران ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی گفت: مجموعه تلاش هایی که لازم بود از سوی وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون ها صورت گرفت و آنچه امروز در جاکارتا می بینیم ظرفیت ورزش کشور است.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم در ادامه این رویداد مهم بارها و بارها شاهد اهتزاز پرچم ایران باشیم تا اینجا ٤ مدال طلا نتیجه خوبی تلقی می شود و در ادامه باز هم مدال‌های طلا به ارمغان خواهد آمد.

صالحی امیری تلاش زیاد ورزشکاران را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: آنچه مهم است من شهادت می دهم که جوانان با تلاش  و غیرت مثالزدنی، تمام توان خود را به کار گرفتند تا نام ایران را بر بلندای تاریخ برافراشته کنند.

رییس کمیته ملی المپیک نتیجه جاکارتا را حاصل زحمات مجموعه ورزش کشور دانست و از زحمات مسولین گذشته ورزش کشور همچنین دولت هم به نیکی یاد کرد.

صالحی امیری افزود : اگر بخواهم از بیانات مقام معظم رهبری وام بگیرم اینکه باید بگویم ورزشکاران ما عالی درخشیدند و در ادامه باز هم افتخار آفرینی خواهند کرد و همه سعی می کنند ملت ایران را سرافراز کنند.

صالحی امیری ارتباط صمیمانه و تنگاتنگ وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را عقلانی و منطقی دانست و تصریح کرد: اقتضای مدیریت این است که ورزش باید یکصدا باشد و شعار کاروان ورزشی ایران هم کاملا معنادار  است چرا که قبل از اینکه یک ملت یک صدا مصداق یابد باید در ورزش یکصدایی باشد.

رئیس کمیته ملی المپیک با إبراز خرسندی از اینکه در کنار ورزشکاران بوده اظهار داشت : در ادامه این رویداد وزیر ورزش و جوانان در جاکارتا حضور خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *