شنبه , ۱۶ آذر ۱۳۹۸

ورزشکاران المپیکی دغدغه‌ای برای هزینه‌های‌شان نداشته باشند 


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان در حاشیه گردهمایی مدیران کل استانی گفت: در رابطه با مجموعه اقدامات جذب صحیح و مدیریت صحیح منابع صحبت هایی داشتیم و اینکه تعداد قابل توجهی از پروژه های عمرانی را با استفاده از ظرفیت های قانونی موجود به خصوص ظرفیت ماده ٢٧ و تبصره ١٩ که به مشارکت گرفتن بخش خصوصی برای تکمیل اماکن ورزشی است ، توافقاتی داشتیم و امیدواریم امسال تعداد زیرساخت هایی که می تواند به مجموعه زیرساخت های ورزش اضافه شود، قابل توجه باشد.

وی استفاده از ظرفیت ها برای تکمیل پروژه ها را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: برای استفاده از ظرفیت های قانونی مثل همکاری خیرین ورزشی و اقداماتی که در زمینه فروش اماکن ورزشی که مورد نیاز نیست و به منظور این که منابع بازگردد و صرف فعالیت های ورزشی و تکمیل اماکن ورزشی شود توافقاتی داشتیم.

معاون وزیر ورزش ادامه داد: در این گردهمایی مجموعه مسائل مالی و اداری و منابعی را که بتوانیم صرف ورزش کنیم تا اقدامات مورد نیاز در قالب زمان مشخص صورت گیرد و مردم بتوانند از فرصت های ورزش همگانی استفاده کنند و بهره مندی لازم را داشته باشند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فرامرزیان یکی دیگر موضوعات این گردهمایی را ایجاد سامانه های دسترسی مردم به اطلاعات به منظور تکریم ارباب رجوع و ایجاد سامانه های اطلاع رسانی دانست و گفت :اقداماتی هم در این زمینه انجام و چند سامانه فعال شده است و امیدواریم فعالیت های وزارت ورزش و جوانان بتواند در این زمینه فعال شود.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه وزارت ورزش و جوانان اهمیت تکمیل خانه های جوان را مورد توجه قرار داد و گفت : برای تکمیل و ساخت خانه های جوان بحث هایی در گردهمایی داشتیم و از محل اعتباراتی که موجود است ، تامین خواهد شد.

این معاون وزیر تاکید کرد : مجموعه اقداماتی که در معاون توسعه مدیریت و منابع انجام می شود برای تسهیل در روند فعالیت های حوزه جوانان و امور ورزش است.

فرامرزیان با بیان اینکه تا کنون ٤ مرحله پرداختی به فدراسیون ها داشتیم توضیح داد : در ارتباط با ورزشکارانی که سهمیه المپیک می گیرند و می خواهند در این زمینه فعالیت کنند ، بر اساس مصوبه ستاد عالی بازی ها دغدغه ای برای هزینه هایشان نداشته باشند و بر اساس همان مصوبه اقدام می کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت : منابع قابل توجهی هم به استان ها در ارتباط با المپیاد ورزشی اختصاص دادیم و انشالله به زودی به دست آنها می رسد تا استعدادهای جدید شناسایی و مشکلات ورزشکارانی که در این راستا فعالیت می کنند ، رفع و رجوع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *