سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

هنوز تصمیمی برای شرکت در انتخابات فدراسیون قایقرانی نگرفته‌ام


رضا گل محمدی در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص بحث ثبت نامش در انتخابات فدراسیون قایقرانی گفت: من هم این موضوع را از طریق خبرگزاری ها شنیدم. من ۱۴ سال عضو هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی بودم و خودم نیز از قایقرانان قدیمی هستم.

وی ادامه داد: سالها ریاست اسکی روی آب را عهده دار بودم و تجربه نمایندگی ایران در مجامع جهانی را نیز دارم. در واقع من با افتخار جزو خانواده قایقرانی کشور هستم. حالا که بحث انتخابات راه افتاده است از طرف خانواده محترم این رشته تماس های زیادی با من گرفته شده است. تایید می کنم که صحبت های زیادی با من شده ولی من تا این لحظه هیچ تصمیمی برای شرکت در انتخابات نگرفته ام.

وی افزود: در حال حاضر تمام تمرکز من روی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است. هنوز تصمیمی برای شرکت در انتخابات نگرفته ام ضمن اینکه برای این موضوع باید تمام جوانب کار سنجیده شود. با توجه به اینکه من مدیر کل پایتخت و یکی از مهمترین استان های کشور هستم اگر قصدی برای شرکت در انتخابات بگیرم قبل از آن حتما باید نظر موافق مسئولان مافوق و وزیر محترم ورزش و جوانان را برای شرکت در چنین انتخاباتی اخذ کنم.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که شنیده می شود مدت زیادی تا بازنشستگی شما باقی نمانده است گفت: من دو سال و شش ماه دیگر تا بازنشستگی فاصله دارم و این موضوع مشکلی ایجاد  نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *