چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

هاشمیه متقیان: داوران در حد پارالمپیک قضاوت کردند 


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، هاشمیه متقیان دارنده مدال نقره بازی های آسیایی در رشته پرتاب نیزه درباره این رقابت ها گفت: خدا را شکر می‌کنم که توانستم به مدال نقره برسم. شرایط خوبی داشتم و این توانایی را در خودم می دیدم که بتوانم نتیجه بهتری را بگیرم. دوست داشتم رکورد بهتری ثبت کنم و به مدال طلا برسم اما امروز داوران در حد پارالمپیک قضاوت کردند.

متقیان همچنین ادامه داد: پیش بینی خودم هم بود که در نهایت به مدال نقره برسم اما با توجه به تغییراتی که در کلاس بندی به وجود آمد و در کلاس f۵۷  مسابقه دادم و همچنین سخت گیری هایی که در داوری وجود داشت، نتوانستم به آنچه که می خواستم برسم و گرنه شرایطم به گونه ای بود که می توانستم کاندیدای مدال طلا باشم.

متقیان درباره سطح مسابقات هم گفت: به لحاظ کیفی سطح مسابقات خوب بود. داوران هم که به مراتب از سطح مسابقات بالاتر بودند اما به نظرم اندونزی میزبانی خوبی را از این بازی ها نداشت.

دارنده مدال نقره بازی های پاراآسیایی همچنین درباره برنامه اش برای آینده گفت: حضور در پارالمپیک توکیو مهمترین برنامه ام است. برای موفقیت در این بازیها تلاش می کنم و امیدوارم که برنامه ریزی ام تا این بازی ها به خوبی جواب بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *