پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

هادی ساعی: امنیت اندونزی خیلی خوب نیست، امیدوارم اتفاقی نیفتد


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، هادی ساعی در سالن هندبال بازی های آسیایی حاضر بود و از نزدیک رقابت بازیکنان تیم ملی ایران را تماشا کرد.  وی در گفتگویی با اشاره به دیدار تیم های فوتبال امید ایران و عربستان گفت: آن بازی را که مساوی کردیم و با شکست دادن کره شمالی در بازی دیروز حالا بچه ها شانس های زیادی دارند.امیدوارم نه فقط فوتبال بلکه همه رشته های ما در بازی های آسیایی موفق باشند.

رئیس کمیسیون ورزشکاران در پاسخ به این پرسش که «در این بازی ظاهرا یک درگیری بین شما و یک مقام عربستانی پیش آمده بود»، خاطرنشان کرد: کدام درگیری؟درگیری نبود. دوستان شما آن را رسانه ای کرده بودند.اگر نه چیز خاصی نبود.

وی همچنین در رابطه با هندبال و اینکه تیمی مانند قطر چند ملیتی است، یادآور شد: این را دیگر همه می دانند که قطری ها اصلا قطری نیستند. هر بار که حمله می کردند می دیدیم که کلی بازیکن اروپایی روی دروازه ایران هستند. منتخب اروپا بودند. با این حال بچه های ما هم تلاش خودشان را کردند. شک ندارم که توانایی های آنها زیاد است و نباید با این فاصله می باختند.

ساعی در مورد پیش بینی های صورت گرفته مبنی بر اینکه کره جنوبی و قطر فینالیست این مسابقات خواهند شد، یادآور شد: هر دو تیم از بهترین ها هستند و عناوین مختلفی در رده های جهانی کسب کرده اند.این را نمی شود کتمان کرد اما خب ۴ تا از بهترین بازیکنان ما و لژیونرهای مان نبودند.با این حال همین بچه ها هم خیلی تلاش کردند و حسابی عرق ریختند تا در این بازی به موفقیت برسند.

نماینده کمیسیون ورزشکاران در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک  همچنین در مورد تکواندو گفت: تیم خوبی داریم ضمن اینکه تکواندو همیشه بار زیادی را برای مدال آوری به دوش کشیده است. در دوره قبل بچه ها ۴ مدال طلا داشتند و بهترین تیمی بودند که این نتایج را به دست آوردند. امیدوارم بچه ها بتوانند مثل گذشته انتظارات خانواده تکواندو را برآورده کنند.

وی ادامه داد: بچه ها همه خوب هستند فقط باید خودشان را باور داشته باشند. یکی دو نفر در تیم جوان هستند که اگر خودشان را باور کنند می توانند کارهای بزرگی انجام بدهند.

ساعی در ادامه در مورد وضعیت کلی کاروان ایران در این دوره بازی های آسیایی گفت: این دوره کار کمی سخت است. کاروان ما کاروان بزرگی است و بچه ها همیشه با انگیزه؛ نمی شود چیزی را پیش بینی کرد و از قبل برای کشورها جایگاه در نظر گرفت.اما این دوره قزاقستان و خود اندونزی هم مدعی هستند.من که امیدوارم اتفاق های خوبی بیفتد.

عضو کادر سرپرستی کاروان ایران همچنین در مورد وضعیت میزبانی اندونزی گفت: واقعا داریم اذیت می شویم. من خودم برای مسابقه فوتبال و هماهنگی های لازم ۲ بار مسیر ۴ ساعته را رفتم و برگشتم. برای دوچرخه سواری هم وضعیت به همین شکل است. انتظار ما این بود حداقل تیم هایی که در حومه شهر هستند در رفاه کامل باشند اما امکانات هتل بیشتر است. در دهکده ورزشکارها خیلی اذیت می شوند و بعید است که بشود کاری کرد.

ساعی در پایان تاکید کرد: امنیت بازی ها که خیلی پایین است.انشاءالله که اتفاقی نیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *