چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

نیروی انتظامی با حضور ضابطه‌مند بانوان در ورزشگاه‌ها مشکلی ندارد


به گزارش “ورزش تایمز”، سردار حسین عبدی عصر چهارشنبه در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: همانطور که در رقابت‌های والیبال امیدهای آسیا و انتخابی جام جهانی بزرگسالان دیده شد نیروی انتظامی با حضور بانوان در ورزشگاه‌ها به شرط وجود ورودی و خروجی های مجزا مشکلی ندارد.

وی با بیان اینکه امیدوارم در مورد مساله حضور بانوان در میادین ورزشی شفاف سازی شود، تصریح کرد: این بحث باید در قالب یک بوروکراسی منظم و مشخص، یک بار برای همیشه حل شود.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه تامین امنیت مسابقات ورزشی در سطح کشور به صورت منظم برعهده نیروی انتظامی است، متذکر شد: نیروی انتظامی همواره در خدمت ورزشکاران و مردم بوده و خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز با تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی استان بویژه در زمان برگزاری رقابت‌های والیبال امیدها و بزرگسالان بیان داشت: امیدواریم این تعامل با نیروی انتظامی و سایر نهادهای امنیتی تداوم داشته باشد.

بهرام آقاخانی با بیان اینکه طی سال های بعد از انقلاب اردبیل به همراه مازندران و تهران، سه استان افتخارآفرین کشور در المپیک بوده است، یادآور شد: و تداوم این روند علاوه بر تلاش ورزشکاران و برگزاری مستمر رقابت های ورزشی، نیازمند همراهی نیروی انتظامی در تامین امنیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *