دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸

نگران تجهیزات کاناپولو نیستم/ تعطیلاتمان زیاد است!


اشکان صیادی در گفتگو با “ورزش تایمز” پیرامون وضعیت برگزاری اردوهای تیم ملی این رشته برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیای تهران، گفت: یک مرحله از اردوی تمریناتی ما در کرمانشاه برگزار شد و قرار بود دومین اردو نیز به میزبانی این شهر برگزار شود اما مشکل میزبان اردو داشتیم و نمی دانم چرا اردوی دوم در این شعر لغو شد. قرار است مرحله دوم اردوها در شهر دیگری برگزار شود و فدراسیون درصدد هماهنگی برای مکان جدید اردوها می باشد.

وی افزود: این وقفه بین دو مرحله اردو بسیار زیاد شده به طوری که ۱۶ روز از اردوی اول قبل ما می گذرد و به نوعی تعطیلاتمان زیاد شده است و باید هرچه سریعتر تکلیف اردوهای بعدی روشن شود.

مربی تیم ملی کاناپولوی مردان کشورمان با بیان اینکه عملاً نگرانی بابت تامین قایق ها برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیای تهران نداریم، خاطرنشان کرد: ما مشکلی از بابت تجهیزات نداریم. قایق های جدید در حال تولید است و با قایق های فعلی تمرینات خود را دنبال می کنیم تا قایق های جدید درمراحل بعدی اردوها به دست ما برسد تا با آنها تمرین کنیم.

وی پیرامون رقبای حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا نیز بیان داشت: از تعداد تیم ها و اسامی آنها مطلع نیستم و نمی دانم چه کشورهایی قرار است در مسابقات حاضر شوند. ما یک دوره میزبان این مسابقات بودیم اما کشورهای آسیایی استقبال زیادی از آن نکردند. امیدوار هستم در این دوره کشورهای بیشتری به مسابقات بیایند تا سطح فنی رقابت ها بیشتر شود.

صیادی ادامه داد: فدراسیون خیلی وقت است که دنبالحفظ میزبانی مسابقات قهرمانی آسیای کاناپولو در ایران بود. تلاش زیادی هم شد تا این میزبانی در کشورمان بماند. کشورهای شرق آسیا خیلی تمایل به آمدن به ایران نداشتند و امیدوار هستم با توجه به باقی ماندن امتیاز میزبانی در کشورمان این دیدارها به شکل مطلوبی برگزار شود.

مربی تیم ملی کاناپولوی مردان کشورمان که در دوره قبل همراه تیم عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرده بود، خاطرنشان کرد: تلاش ما برای این است که روی سکو برویم و صددرصد به دنبال کسب عنوان قهرمانی در این رقابت ها هستیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات کاناپولوی قهرمانی آسیا ۲۱ تا ۲۵ مردادماه به میزبانی کشورمان در شهر تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *