جمعه , ۱ مرداد ۱۴۰۰

نفرات برتر مسابقات تیروکمان باشگاه‌های استان مرکزی معرفی شدند


فاطمه ربیعی در گفتگو با “ورزش تایمز”، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی و انتخابی تیروکمان باشگاه‌های استان مرکزی برای شناخت نفرات برتر جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در ۲ بخش دختران و پسران در اراک برگزار شد.

وی افزود: مسابقات با شرکت ۲۸ ورزشکار از شهرستان‌های اراک، شازند، خمین، دلیجان و مهاجران در ۲ بخش ریکرو و کامپوند پیگیری شد که در نهایت، در ریکرو بانوان محنا شجاعی مقام نخست را کسب کرد، در کامپوند بانوان نیز سارا جلالی بر سکوی نخست ایستاد، سارا مجیان نایب قهرمان شد و هلیا محمدی در جایگاه سوم ایستاد.

وی اضافه کرد: در کامپوند آقایان دانیال یوسفی، شایان غزنوی به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند. در ریکرو آقایان نیز امیرمحمد پیرحسینی عنوان قهرمانی را به دست آورد، محمد مبین ربیعی در جایگاه دوم ایستاد و محمد طاهر جعفری سوم شد.

ربیعی ادامه داد: در ریکرو پایه آقایان هم، علی پیشوار، رضا پیشوار و حسین خسروی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه سه نفر برتر این رقابت‌ها در مسابقات قهرمانی کشور حضور خواهند یافت، افزود: همچنین مهرانگیز حسین آبادی، زاهده رضایی، عماد کمره‌ای و آرش قاسمی داوری مسابقات را برعهده داشتند.

نایب رئیس هیأت تیر و کمان استان مرکزی خاطرنشان کرد: این هیأت پیشنهاد میزبانی مسابقات قهرمانی کشوری در رده‌های نونهالان و نوجوانان را به فدراسیون تیر و کمان اعلام کرده است و امیدواریم این میزبان مورد موافقت فدراسیون قرار بگیرد.

گفتنی است مسابقات با رعایت کامل پروتکل‌های و دستورالعمل بهداشتی زیر نظر هیأت تیروکمان استان مرکزی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *