سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

نتایج چهارمین روز رقابتها/ رکابزنان ایران بازهم بی‌مدال ماندند


به گزارش “ورزش تایمز”، چهارمین روز از رقابتهای دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا در جاکارتای اندونزی با حضور رکابزنان کشورمان در مواد تعقیبی انفرادی جوانان، اسکرچ اومینیوم و اسکرچ بانوان رده سنی جوانان دنبال شد که رکابزنان ایران امروز هم بدون کسب مدال به مسابقات خود را به اتمام رساندند. 

امیرحسین جمشیدیان در تعقیبی انفرادی  تنها یک ثانیه برای راهیابی به مرحله بعد فاصله داشت و از راه یابی به فینال این مسابقات بازماند. داوود محمدآبادی در تعقیبی انفرادی جوانان  موفق به حضور در مرحله فینال رقابتها نشد. 

فروزان عبداللهی در اسکرچ اومینیوم بانوان دوازدهم و در دورحذفی ماده اومینیوم یازدهم شد. ساجده سیاحیان در اسکرچ بانوان و در رده سنی جوانان جایگاه هشتم را بدست آورد.

در ادامه رقابت های دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در بخش معلولین و در کلاس سی ۴ پاراسایکلینگ مهدی محمدی در ماده یک کیلومتر مهدی محمدی به مقام چهارم دست یافت. مهدی محمدی پیش از این نیز در تعقیبی انفرادی پاراسایکلینگ به مدال نقره دست یافته بود.

تیم دوچرخه سواری کشورمان در این رقابتها تنها صاحب یک مدال نقره در بخش پاراسایکلینگ شده است. 

مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا از ۱۹ دی ماه در جاکارتای اندونزی آغاز شده و فردا یکشنبه ۲۳ دی ماه به کار خود پایان می دهد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *