یکشنبه , ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

نتایج شیرجه‌روهای ایران در قهرمانی آسیا رضایت بخش بود


مربی تیم ملی شیرجه در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره نتایج شیرجه روهای ایران در مسابقات قهرمانی آسیا – رده‌های سنی گفت: نتایج ملی پوشان راضی کننده بود. به غیر از رده سنی بزرگسالان سایر رده های سنی برای نخستین بار بود که اعزام برون مرزی داشتند. به همین دلیل آماده سازی شیرجه روها از نظر روحی و روانی مشکل بود.

شهنام نظر پور افزود: اما تقریبا پس از گذشت یک ماه از فیکس شدن نفرات اعزامی بسیار روی مسائل روحی روانی کار کردیم و توانستیم با تصویر سازی  شرایط مسابقه را برای آنها توضیح دهیم و جو مسابقات را ترسیم کنیم. خداروشکر اکثر ملی پوشان مانند تمرینات شیرجه زدند.

وی تاکید کرد: با توجود اینکه استخر مسابقات رو باز بود و شیرجه روهای ایران در این شرایط تمرین زیادی نداشتند اما نتایج رضایت بخش بود. تیم ملی فقط یک هفته پیش از اعزام به رقابت‌ها در استخر قهرمانی شیرودی آن هم بدون دایو تمرین داشت و فقط توانستیم تمرینات روی سکو را انجام دهیم.

نظرپور درباره حضور خود در کادرفنی نیز گفت: آسیب دیسک کمرم همچنان پابرجاست و نمی‌توانم تمرین کنم به همین دلیل با صلاحدید فدراسیون و کادرفنی به عنوان مربی در کنار تیم بودم.

به گزارش “ورزش تایمز”،  تیم ملی شیرجه ایران در مسابقات قهرمانی آسیا – رده‌های سنی با کسب پنج مدال نقره و دو برنز به کار خود پایان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *