چهارشنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

نبرد مهیج اتومبیل‌ها در مسابقه «شتاب» بزرگ جزیره کیش


به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، حسین نبوی رئیس هیأت اتومبیلرانی جزیره کیش با اعلام این خبر گفت: مسابقه شتاب بزرگ کیش با حمایت شرکت جهان نوای ترنم و حضور پرشیا خودرو روزهای ۳ و ۴ بهمن ماه از ساعت ۹:۳۰ صبح در محل مرکز تفریحات هوایی کیش توسط برگزار خواهد شد.

رئیس هیأت اتومبیلرانی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ادامه داد: این مسابقات با تایم گیری به وسیله دستگاه های بسیار دقیق مخصوص با قابلیت محاسبه زمان تا هزارم ثانیه و داوران مطرح فدراسیون اتومبیلرانی انجام خواهد گرفت.

نبودی ادامه داد: کلاس بندی مسابقه کیش بر اساس وجود خودروهای خاص جزیره در ۱۲ کلاس مختلف طراحی شده است.

حسین نبودی در ادامه خاطرنشان کرد: خودروهای شرکت کننده می‌بایست جواز ورود به مسابقه را از کمیته فنی هیات اتومبیلرانی دریافت کنند. جلسه توجیهی و اهدای شماره مسابقه و استیکر روز ۲ بهمن در سالن تنیس روی میز انجام خواهد شد و حضور شرکت کنندگان در این جلسه اجباری می‌باشد.

رئیس هیأت اتومبیلرانی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش در پایان گفت: علاقه مندان با در دست داشتن کپی گواهینامه، بیمه شخص ثالث و بیمه ورزشی می توانند تا روز سه شنبه اول بهمن از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵:۳۰ به موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، برای حضور در این مسابقات علاوه بر شرکت کنندگانی از جزیره کیش، نفراتی هم از استان های تهران، قزوین و خوزستان برای حضور در این رویداد مهیج اعلام آمادگی کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *