سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

نامه تعیین وضعیت مجدآرا ۲۴ دی به ستادکل نیروهای مسلح ارسال شد


به گزارش “ورزش تایمز”، سیدمحمد شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها امروز اعلام کرد قبل از  انتخاب سرپرست برای فدراسیون ورزش های همگانی و برای تعیین وضعیت خدمت وی از ستاد نیروهای مسلح استعلام گرفته شد اما پاسخی دریافت نشد. این موضوع اما از سوی علی مجدآرا تکذیب شد.  وی گفت: چنین نامه‌ای از اصلاً برای ستاد کل نیروهای مسلح ارسال نشده بود، نامه را دو روز پیش شخصاً دریافت کرده و پیگیر نتیجه آن شدم.

در همین رابطه اسبقیان در گفتگو با “ورزش تایمز” و در واکنش به ادعای مجدآرا گفت: برای مجدآرا و تمام تلاش هایی که در فدراسیون همگانی داشت احترام زیادی قائلم اما باید بگویم براساس بررسی هایی که امروز در وزارتخانه داشتم نامه مورد نظر به تاریخ ۲۴ دی ماه سال گذشته و به شماره ۲۷۰۵۷/۲/ ص برای ستاد نیروهای مسلح ارسال شد.

وی تصریح کرد: این نامه با سیستم دولت الکترونیک ارسال شد اما همانگونه که گفتم تا به امروز پاسخی دریافت نکرده ایم.

اسبقیان همچنین به صحبت‌های مجدآرا مبنی بر اینکه نامه مورد نظر را به صورت شخصی از خانم فرامرزیان دریافت کرده است اشاره کرد و گفت: قطعاً نامه‌ای تنظیم شده بوده که وی توانسته آن را دریافت کند. وقتی این نامه در اختیار خود مجدآرا قرار می‌گیرد چرا نباید آن را برای نهاد مورد نظر ارسال کرده باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *