دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹

میزبانی مسابقات کبدی آسیا گامی برای توسعه روابط با سایر کشورهاست


به گزارش “ورزش تایمز”، محمدرضا مقصودلو شامگاه جمعه در آئین افتتاحیه دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا که در سالن امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد، اظهار کرد: باید از حمایت‌های وزیر ورزش و جوانان و معاونین ایشان، استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان گلستان تشکر ویژه داشته باشم.

وی افزود: باید از مجموعه استانی در گلستان تشکر ویژه داشته باشیم و امیدواریم میزبان شایسته ای برای مهمانان خارجی باشیم.

مقصودلو تصریح کرد: بدون شک برگزاری چنین مسابقاتی که در آسیا اعتبار ویژه‌ای دارد موجب خواهد شد تا نمایندگان سایر کشورها با فرهنگ و تمدن غنی و کهن ایران آشنا شوند و گامی برای توسعه روابط بین کشورهای شرکت کننده باشد.

وی ادامه داد: امیدواریم ورزشکاران شرکت کننده بتوانند در محیطی مملو از صفا، صمیمیت و دوستی در جهت گسترش و تحکیم روابط انسانی و برادرانه رقابتی سالم و جوانمردانه با کیدیگر داشته باشند.

وی یادآور شد: برای ورزشکاارن کشورمان هم آرزو می کنیم با اتکا به خداوند  و با پرورش منش های پهلوانی و جوانمردی، باز هم برای کشورمان افتخارآفرینی کنند.

لازم به ذکر است؛ دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم تا پنجم آذرماه به میزبانی گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهرستان در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *