دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

موسوی در رابطه با پاداش مدال‌آوران توکیو دچار سوءتفاهم شده است


به گزارش “ورزش تایمز”، سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک اولین نشست خبری خود در سال جاری را امروز سه شنبه به صورت آنلاین برگزار کرد تا پاسخگوی نماینده رسانه ها در رابطه با موضوعات مرتبط با این کمیته، ورزش کشور و به خصوص رویداد پیش روی بازی های المپیک باشد. 

در آغاز این نشست خبری صالحی امیری در رابطه با پست جنجالی منتشر شده از سوی محمد موسوی عراقی که در رابطه با اعتراض به پاداش پای سکوی کمیته ملی المپیک منتشر شد و اینکه اینگونه اقدامات باعث ایجاد حاشیه برای کاروان ورزش ایران می شود، گفت: در مورد پست موسوی باید بگویم به همه اعضای والیبال و در راس آنها آقای داورزنی عرض ادب و خسته نباشید دارم. والیبال در مسیر جهش قرار داردو در جایگاهی است که جزو ۸ تیم برتر دنیاست. مدیریت والیبال با انتخاب سرمربی وکادر فنی مسیر روشنی در پیش گرفته است. 

وی ادامه داد: همه قهرمانان والیبال در تمام رده های سنی شایسته حمایت حداکثری هستند. به نظرم برای اقای موسوی بازیکن ارزشمند والیبال سوتفاهم ایجاد شده است. برداشت او این بوده که کل پاداش همین مبالغ ۱۰، ۵ و ۳.۵۰۰ دلار است. پاداش پای سکو مستقل از پاداش وزارت ورزش است. فکر می کنم با توضیح من و توضیحات آقای سجادی این ابهامات برای این بازیکن برطرف شود. 

صالحی امیری درمورد وضعیت اسپانسر کاروان ورزش ایران گفت: پیش از تعویق المپیک در رابطه با اسپانسر اقدامات رو به جلویی انجام شد و به نتایجی هم رسیدیم. بعد از تعویق المپیک به دلیل عدم اطمینان از وضعیت بازی ها، امکان قطعیت لازم برای انعقاد قرارداد نداشتیم. تا به امروز هم قراردادی امضا نکردیم چون به خاطر کرونا امکان کار نداریم. در کل برای این بازی ها اسپانسری ندرایم.

وی ادامه داد: با این حال در رابطه با مواردی مانند لباس کاروان اقدامات خوبی انجام شده است و شاید اسپانسر  بگیریم اما کاروان ایران برای المپیک توکیو اسپانسر نداریم. ضمن اینکه به لحاظ مالی هم حمایت لازم را از تمام رشته ها خواهیم داشت. بودجه فدراسیون ها را مشخص کرده ایم و سعی مان پرداخت حداکثری است. 

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *