جمعه , ۱۳ تیر ۱۳۹۹

موج جدید تغییرات در مجموعه‌های ورزشی پایتخت/ خانمِ مدیر رفت!


به گزارش “ورزش تایمز”، حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی که طی یکی دو سال گذشته بارها اقدام به انتصاب های جدید برای دو مجموعه ورزشی آزادی و انقلاب تهران کرد، قصد دارد جابه هایی خود در سال جاری را از دو ورزشگاه دیگر پایتخت یعنی مجموعه های شیرودی و کشوری آغاز کند.

این دو مجموعه طی دو سه سال گذشته از تغییر مدیریتی در امان بودند اما تصمیمات کریمی در این زمینه بالاخره شامل حال آنها هم شده است.

البته در مورد مجموعه ورزشی شهید شیرودی، بازنشستگی توفیق کابلی هم برای تعیین مدیریت جدید مزید بر علت شده است. شهریورماه سال ۹۷ سعید صمدی به دلیل بازنشستگی و پس از سه سال از مدیریت مجموعه شهید شیرودی کنار رفت و جای خود را به توفیق کابلی داد. حالا کابلی هم خود به سن بازنشستگی رسیده و به همین دلیل قرار است مدیریت جدید برای این مجموعه انتخاب شود. از جلالیان مدیریت فعلی روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به عنوان گزینه اصلی برای سرپرستی مجموعه شیرودی یاد می شود.

در مورد مجموعه ورزشی شهید کشوری اما تصمیمات سلیقه ای باعث کنار گذاشتن آناهیتا شیرودی دختر شهید علی اکبر شیرودی پس از حدود سه سال مدیریت در این مجموعه شده است. آناهیتا شیرودی مردادماه سال ۹۶ با حکم مصطفی مدبر مدیرعامل وقت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و به عنوان اولین مدیرِ مجموعه ورزشی، مدیریت این ورزشگاه را عهده دار شد اما حالا وی در آستانه کنار رفتن قرار گرفته که احتمالاً طی هفته جاری انجام می شود. “ورزش تایمز” کسب اطلاع کرده که مهدی امینی گزینه موردنظر حسن کریمی برای در اختیار گرفتن امور مدیریتی این ورزشگاه است.

به گزارش “ورزش تایمز”، دو ورزشگاه شهید شیرودی و کشوری در حالی در آستانه جابه جایی مدیریتی قرار گرفته اند که آخرین تصمیم مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در مورد تغییرات اینچنینی در ورزشگاه های پایتخت بهمن ماه سال گذشته اجرا شد و طی آن امیرحسین فتحی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال به عنوان مدیرعامل مجموعه ورزشی انقلاب معرفی شد. این انتصاب دومین تغییر در راس مجموعه انقلاب طی سال گذشته به حساب می آمد چرا که فتحی جایگزین علی اکبر شعبانلو شد که خردادماه ۹۸ و به جای سهیل یوسف نیا معرفی شده بود.

پیش از آن هم مجموعه ورزشی آزادی بارها محل رفت و آمد گزینه های مدیریتی قرار گرفته بود. آخرین انتصاب در این ورزشگاه خردادماه سال گذشته و با معرفی قدرت الله سیف به عنوان مدیر جدید انجام شد. سیف همچنان مدیریت مجموعه آزادی را به دست دارد و خبری هم از کنار رفتن او نیست اگرچه پیش از روی کار آمدن وی و در طول یک سال و نیم، سه بار مدیریت این مجموعه بزرگ تغییر کرده بود.

اولین جابه جایی در راس مجموعه ورزشی آزادی و در دوره حسن کریمی بهمن ماه ۹۶ انجام شد و طی آن ناصر محمودی فر جایگزین سیدحسن طباطبایی شد. پنج ماه بعد یعنی در تیرماه سال ۹۷ اما فرهاد نیکوخصال جای محمودی فر را گرفت. در ادامه و در آذرماه سال ۹۷ هم نیکوخصال جای خود را به علی اکبر شعبانلو داد و در نهایت هم سیف به عنوان مدیر جدید آزادی معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *