شنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

مهدی گودرزی رئیس فدراسیون سه گانه شد


به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع انتخابات فدراسیون سه گانه امروز (۲۲ اسفند) به ریاست محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در هتل بزرگ ارم برگزار شد.

در این دوره از انتخابات سیداصغر آزوره، امین احمدی، بابک امیری‌نژاد، مهرعلی باران چشمه، علی اکبر حسن پور حیدری، منوچهر عزیزی، گودرزی، مهدی مبینی، سیدرضا میر ابوطالبی برای تصدی صندلی ریاست فدراسیون سه گانه ثبت نام کردند.

فضل الله باقرزاده به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در این مجمع حضور داشت. در شرایطی که رئیس مجمع پیش از شروع جلسه اعلام کرده بود که اگر نامزدها قصد انصراف دارند باید قبل از سخنرانی خود مطرح کنند اما سید اصغر آزوره پس از ۱۰ دقیقه سخنرانی انصراف خود را به نفع باران چشمه اعلام کرد.

امین احمدی نیز در ادامه مجمع به نفع مابقی نامزدها و میر ابوطالب نیز به نفع مبینی انصراف داد. بابک امیری نژاد هم به نفع باران چشمه انصراف داد و در نهایت انتخابات با ۵ نامزد (گودرزی، باران چشمه، مبینی، حسن پور و عزیزی) وارد مرحله رأی گیری شد که از ۴۲ رأی مأخوذه و یک رأی مخدوش اعلام شده، مهدی گودرزی با ۱۳ رأی و مهر علی باران چشمه با ۹ رأی به دور دوم رفتند. حسن پور که با ۷ رأی و عزیزی با ۵ رأی موفق نشدند به دور دوم بروند از اعضای مجمع خواستند کسانی که به آنها رأی داده اند به باران چشمه رأی دهند. مهدی مبینی نیز در مرحله اول ۷ رأی کسب کرد.

در دور دوم مهدی گودرزی با کسب ۲۶ رأی به عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب شد. باران چشمه هم ۱۶ رأی کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *