جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

ملی پوشان ایران راهی مرحله نیمه نهایی شدند


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی قایقرانی آبهای آرام ایران با هدف کسب آمادگی برای حضور در بازیهای آسیایی این روزها در آلمان اردو زده است. در ادامه اردوهای تیم ملی قایقرانی آبهای آرام ایران در این کشور ، پاروزنان از امروز جمعه در کاپ دو جهانی دویسبورگ آلمان حاضر شدند. در مسابقات مقدماتی صبح امروز قایقرانان کشورمان در مصاف با رقبای خود موفق شدند در مواد برگزار شده به مرحله نیمه نهایی صعود کنند. 

در کانوی دونفره ۵٠٠ متر مردان عادل مجللی و علی اجاقی پنجم شدند و به نیمه نهایی راه یافتند. در کایاک یکنفره ۵٠٠ متر بانوان آرزو حکیمی در گروه خود هفتم شد و هدیه کاظمی در گروه پنجم در میان پاروزنان حاضر هشتم شد. هر دو قایقران کشورمان در این ماده راهی نیمه نهایی شدند.

در کانوی یکنفره ١٠٠٠ متر مردان، محمدنبی رضایی چهارم شد و موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی شد. در کایاک یکنفره ١٠٠٠ متر بانوان مونا ابراهیمی هشتم شد. در کایاک دونفره ۵٠٠ متر بانوان هدیه کاظمی و آرزو حکیمی هم هشتم شدند.

در کایاک دونفره ١٠٠٠ متر مردان احمدرضا طالبیان و پیمان قوی دل در گروه اول مقدماتی پنجم شدند و علی آقا میرزایی و امین بوداغی در گروه دوم مقدماتی همین ماده در رده پنجم قرار گرفتند  تا به این ترتیب هر دو قایق به نیمه نهایی صعود کنند.

این رقابت‌ها عصر امروز با برگزاری دور نیمه نهایی کایاک دونفره ١٠٠٠ متر مردان ادامه پیدا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *