جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

مظاهری: کاظم‌زاده علی‌رغم شایستگی از رسیدن به مدال بازماند


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، علی مظاهری مربی تیم ملی بوکس ایران پس از شکست سجاد کاظم‌زاده مشتزن وزن ۶۹ کیلوگرم مقابل حریف تایلندی گفت: سجاد مبارزه بدی نداشت، منتهی حریف او بسیار باتجربه‌تر و قدرتمندتر از سجاد بود و توانست بوکسور ما را شکست دهد.

مظاهری در ادامه گفت: بچه‌های ما برای اینکه بتوانند در مسابقات مهمی چون بازی‌های آسیایی موفق عمل کرده و به مدال برسند باید میادین بیشتری دیده و باتجربه‌تر شوند. شک نکنید اگر سجاد قبل از بازی‌های آسیایی در تورنمت‌های بیشتری حضور پیدا کرده و با تجربه بیشتری راهی میدان آسیایی می‌شد می‌توانست به مدال برسد اما حالا با تمام شایستگی که برای کسب مدال داشت شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

مربی تیم ملی بوکس درباره دیگر نمایندگان کشورمان در بازی‌های آسیایی گفت: فردا شاهین موسوی مقابل نماینده ازبکستان به میدان خواهد رفت. کار سختی دارد. امیدوارم سربلند از این میدان خارج شود.

مظاهری در پایان گفت: بازی‌های آسیایی میدانی نیست که در آن به راحتی به کسی مدال دهند. برای موفقیت در این مسابقات باید سرمایه‌گذاری زیادی صورت گیرد و نمایندگان بسیاری را اماده حضور در مسابقات کرد. متاسفانه قبل از حضور در بازی‌ها بوکس ایران را با کاهش اوزان محدود کردند وگرنه ما با مشتزنان سنگین وزن خودمان می توانستیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *