سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

مشکل کم آبی رودخانه کرج برای میزبانی مسابقات اسلالوم برطرف می شود


به گزارش “ورزش تایمز”، فدراسیون قایقرانی مهرماه امسال میزبان مسابقات اسلالوم قهرمانی جوانان آسیا است که به میزبانی استان البرز و در محل رودخانه کرج برگزار می شود. این در حالی است که کم آبی این رودخانه برگزاری با کیفیت مسابقات را با مشکل مواجه خواهد کرد. این موضوعی بود که نماینده فدراسیون جهانی قایقرانی نیز در بازدیدی که هفته گذشته از رودخانه کرج داشت، به آن اشاره کرد و تاکید داشت که موضوع باید برطرف شود. 

در همین رابطه رئیس فدراسیون قایقرانی اعلام کرد که با پیگیری های انجام شده و مذاکرات صورت گرفته با استاندار البرز و همچمنین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این مشکل برطرف خواهد شد. 

غلامرضا امینی در گفتگو با “ورزش تایمز” با تاکید بر اینکه یکی از دغدغه های اصلی برای میزبانی مسابقات اسلالوم قهرمانی آسیا همین مشکل کم آبی رودخانه کرج است، گفت: در همین زمینه دو جلسه با آقای نجفی استاندار البرز و همچنین مسئولان آب و فاضلاب استان داشتیم، به ما قول دادند برای سه چهار روزی که مسابقات برگزار می شود، مشکل کم آبی را تا حدی که مورد نیاز است برطرف کنند.

وی با بیان اینکه رودخانه کرج  یکی از زیباترین رودخانه هایی است که در دنیا وجود دارد، ادامه داد: از این حیث می توانیم در بحث گردشگری هم از موقعیت این رودخانه استفاده کنیم. بر همین اساس و با لحاظ کردن اینکه مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در هیات رئیسه ما حضور دارد، از وی خواسته ایم کمک حال مان در این زمینه باشد.

به گفته رئیس فدراسیون قایقرانی، این موضوع به خصوص با توجه به بحث گردشگری رودخانه کرج مورد استقبال سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفته است.

امینی همچنین در رابطه با انتخابات ۷ مردادماه فدراسیون قایقرانی و رقابت کاندیداها برای حضور در آن گفت: هر ۵ نفری که برای این انتخابات کاندید شده اند از خانواده قایقرانی هستند. قاعدتا ائتلاف هم وجود دارد اما اطمینان دارم هر یک که انتخاب شوند، ۴ نفر بعدی از او حمایت خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *