سه شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۹

مشکل اصلی استان‌های کشور در رشته شمشیربازی کمبود تجهیزات است


به گزارش “ورزش تایمز”، محسن وحدانی شامگاه گذشته در مجمع انتخاب هیئت شمشیربازی خوزستان با بیان اینکه در تلاش هستیم موضوع را از طریق گمرک پیگیری و تجهیزاتی را وارد کشور کنیم، اظهار کرد: در اولین مسابقات جهانی و آسیایی شمشیربازی، رئیس هیئت خوزستان را همراه با تیم ملی اعزام خواهیم کرد تا تجهیزاتی خریداری و وارد استان شود.

وی به امضای تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری تهران و سازمان میراث فرهنگی برای برگزاری مسابقات در مکان‌های دیدنی اشاره کرد و افزود: استان خوزستان نیز می‌تواند در این زمینه گام بردارد و مسابقات جایزه بزرگ را در مکان‌های باستانی برگزار کند؛ ما آمادگی واگذاری مسابقات بین المللی و جایزه بزرگ کشور را به استان خوزستان داریم.

دبیر فدراسیون شمشیربازی کشور در ادامه به حضور پیشکسوتانی چون «سیهان زاده» و «طیبی» در سطح شمشیربازی خوزستان اشاره کرد و گفت: امید می‌رود که از ظرفیت این دوستان استفاده شود و بتوانیم در رشته شمشیربازی خوزستان به آن نقطه مدنظر فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان برسیم.

وی با بیان اینکه خوزستان سهم بزرگی در ورزش کشور دارد، عنوان کرد: امسال با توجه به شیوع کرونا، نمی‌توانیم لیگ شمشیربازی را برگزار کنیم اما علاقه‌مند هستیم که در مسابقات لیگ سال آینده، شمشیربازی خوزستان در رقابت‌ها شرکت کند و قهرمان رقابت‌ها شود.

به گزارش “ورزش تایمز”، «رضا روشن پور» با کسب ۱۲ رأی در مجمع انتخابات هیئت شمشیربازی خوزستان ریاست این هیئت را برای چهار سال بر عهده گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *