یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹

مسابقات کبدی قهرمانی آسیا فرصتی برای شناساندن گرگان است


مهدیه صبوحی در گفتگو با “ورزش تایمز”، اظهار کرد: گرگان میزبان مسابقات کبدی قهرمانی آسیا است که با حضور ۱۱ کشور برگزار می شود، تا کنون تیم های ملی عراق و کره جنوبی وارد گرگان شده و سه شنبه و چهارشنبه تعداد دیگری از تیم ها به گرگان می آیند.

وی افزود: در حال حاضر در بخش آقایان هشت بازیکن، یک مربی، یک سرپرست و یک بدنساز از گرگان و در بخش بانوان پنج بازیکن و یک مربی از گرگان حضور دارند.

صبوحی تصریح کرد: حضور آقای مقصودلو در فدراسیون کبدی موجب شده مردم و ورزشکاران انگیزه زیادی برای ورود به این عرصه داشته باشند.

وی ادامه داد: سرمربی هر دو تیم ایرانی اهل هندوستان هستند که به واسطه تجربه زیاد انتخاب شدند، در کنار آنها مربیان ایرانی حضور دارند و از تجربیات آنها استفاده می کنند.

نایب رئیس هیئت کبدی گرگان با بیان این که ایران امید زیادی به قهرمانی آسیا دارد، خاطرنشان کرد: رقیبان اصلی ما هندوستان و پاکستان هستند اما مطمئن هستیم با همراهی و همدلی مردم می توانیم نتایج خوبی بگیریم.

صبوحی اضافه کرد: ما نیازمند همراهی مردم برای تشویق و میزبانی مسابقات هستیم و امیدواریم مردم فهیم گرگان با پر کردن سالن مانند همیشه میزبان خوبی بوده و خاطرات خوبی در ذهن مهمانان بسازند.

انعکاس رقابت ها اهمیت زیادی دارد

نایب رئیس هیئت کبدی گرگان با تأکید بر انعکاس خبری و تبلیغاتی مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گرگان، اظهار کرد: انعکاس این بازی ها برای مردم گرگان در کشور و جهان بسیار مهم است و از نظر فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، اعتبار و بودجه و اشاعه فرهنگ توریسم و گردشگری اهمیت زیادی دارد.

صبوحی افزود: این رقابت ها در راستای بومی سازی کبدی هم نقش مهمی دارد و موجب تشویق مردم برای ورود به این ورزش خواهد شد، به طوری که در این مدت کوتاه چندین مراجعه کننده کودک و نوجوان داشتیم.

وی یادآور شد: تمامی کمیته های اجرایی زیر مجموعه اداره کل ورزش و جوانان و یک کمیته از مدیران شهرداری شبانه روز در حال فعالیت هستند و کمیته تبلیغات، تعدادی اتوبوس مخصوص این بازی ها با تبلیغات مشخص در نظر گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *