شنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۹

مراسم معارفه سرپرست جدید فدراسیون دوومیدانی برگزار شد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون دو و میدانی با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان امروز (چهارشنبه) ۲۸ اسفندماه در محل فدراسیون دو و میدانی برگزار شد و مهدی مبینی طی حکمی از سوی مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون معرفی شد.

در ابتدای این مراسم علی‌نژاد با اشاره به اهمیت ساماندهی فدراسیون‌های المپیکی از سوی وزرات ورزش و جوانان گفت: سعی کردیم تا بستر مناسبی برای این رشته حائز اهمیت ورزشی، که یکی از رشته‌های پرمدال در بازی‌های المپیک است فراهم کنیم. تصمیم وزارت ورزش و جوانان بر تجدید انتخابات رییس فدراسیون دو و میدانی است و به همین منظور با پیگیری امور جاری این تصمیم را انجام خواهیم داد.

وی در ادامه با اشاره به قدردانی از زحمات ایرج عرب افزود: جا دارد از تلاش‌های دلسوزانه آقای عرب که از مدتی که مسئولیت سرپرستی فدراسیون دو و میدانی را پذیرفتند و سعی کردند فضای آرامی را برای خانواده این ورزش به وجود آوردند قدردانی کنم. ایشان سعی کردند با توجه به شرایط بیماری کرونا، نهایت همکاری را با وزارت ورزش و جوانان در برگزاری انتخابات داشته باشند.

در ادامه این مراسم، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با معرفی مهدی مبینی به عنوان یکی از دلسوزترین افراد این وزرات خانه که از قهرمانان پیشین دو و میدانی است پرداخت. وی در این خصوص تأکید کرد: آقای مبینی از همکاران خوب و دلسوز ما است و بی شک با انتخاب ایشان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون، احساس می‌کنم دغدغه‌های برخی در آستانه انتخابات کمتر خواهد شد.

در پایان این مراسم نیز قاسمی به عنوان بازرس فدراسیون جایگزین مهدی مستجاب الدعوه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *