پنجشنبه , ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

مراسم اولین سال فعالیت انجمن کراس فیت برگزار شد


به گزارش “ورزش تایمز”، در این نشست صمیمی علاوه بر خانواده بزرگ کراس‌فیت ایران، مجد آرا رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی، دبیر فدراسیون، نایب رئیس بانوان فدراسیون، سهراب آزاد رئیس و محمود عبدالهی نایب رئیس کمیته به همراه دلیرو نایب رئیس بانوان کمیته و اعضای کمیته فنی، داوران، مربیان حضور داشتند.

ارائه گزارش عملکرد یکساله انجمن کراس‌فیت و تجلیل از فعالیت مجدانه اعضا و همراهان این خانواده از جمله رسانه‌ها و حامیان از مهمترین برنامه‌های این گردهمایی بزرگ بود.

انجمن کراس‌فیت ایران از جمله انجمن‌های ورزشی فدراسیون ورزش‌های همگانی است که توانست طی یکسال فعالیت خود با برپایی سمینارهای بین المللی، کلاس‌های آموزشی، مسابقات و تشکیل کارگروه‌ها و کمیته‌های مختلف گام‌هایی محکم و اساسی برای رشد و توسعه این رشته در سراسر ایران برداشته و خیلی زود به یکی از پرمخاطب ترین رشته‌های ورزشی کشور تبدیل شود.

حسین توکلی قهرمان المپیک، احسان روزبهانی ملی پوش بوکس، اکبر احدی و علی مظاهری سرمربی و مربی بوکس، سعید ملایی قهرمان جودو، افشین بیابانگرد ملی پوش کشتی فرنگی، برادران فنونی‌زاده و فرشاد پیوس ملی پوشان اسبق فوتبال از جمله میهمانان ویژه این برنامه بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *