سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

مدال شطرنج نابینایان به من چسبید/ به رحمان گفتم جریمه‌ات می‌کنم!


به گزارش “ورزش تایمز”، محمود خسروی‌وفا با اشاره به نتایج ورزشکاران ایران در سومین دوره بازی های پاراآسیایی اندونزی گفت: تمام مدالهایی که گرفتیم خوب بود ولی مدال شطرنج نابینایان به ما چسبید. بعد از آن هم مدال های شاهین ایزدیار شناگر ایران. ما به شاهین اعتماد داشتیم. برای او یک اردوی اختصاصی در مجارستان ترتیب دادیم و حتی می توانست هفتمین مدالش را در این بازی ها بگیرد.

وی درباره اینکه آیا به وی بابت کُری خواندن ایزدیار برای کسب ۶ مدال طلا تذکر داده شده بود؟ تصریح کرد: شاهین در اینباره شوخی کرده بود. شاهین اعلام کرده بود برای اینکه خسته نشود و بتواند مدال طلای مدنظرش را بگیرد، باید در یکی از مسابقات خود استراحت کند و فشار نیاورد. او نگاه حرفه ای داشت و برای همین به طنز بحث «۶ تایی» را مطرح کرده بود.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک که در برنامه «ورزشگاه» حاضر شده بود، درباره سیامند رحمان هم گفت: به سیامند گفته بودم اگر رکورد آسیایی خودش را بشکند، به او پاداش می دهیم ولی اگر رکورد جهانی را بشکند، جریمه ات می کنم! باید مراقب این ورزشکارانمان باشیم تا آسیب نبینند. شاید مردم از این رکوردشکنی ها خوششان بیاید ولی ما باید مراقب ورزشکارانمان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *