سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

مخالفت با افزایش تعرفه‌های اماکن ورزشی تحت مدیریت شهرداری تهران


به گزارش “ورزش تایمز”، در جلسه امروز شورای شهر تهران، تعرفه های اماکن ورزشی زیر نظر شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت.

حجت نظری با اشاره به اینکه به دلیل تغییر و تحولاتی که طی این مدت در سازمان ورزش اتفاق افتاد و گذر از نیمه دوم سال به این توافق رسیدیم که تا پایان امسال نرخ اماکن ورزشی شهرداری همانند گذشته باشد و تغییر نداشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به مصوبه تجمیع عوارض باید در صورت تغییر نرخ ها دوباره در خصوص آن تصمیم گیری کنیم، بنابراین پیشنهاد کمیسیون این است که امسال تعرفه ها تغییری نداشته باشد.

حسن رسولی پیشنهاد داد به جای مخالفت با لایحه افزایش تعرفه ها، این لایحه به کمیسیون بازگردد.

محمود میرلوحی نیز در مخالفت با پیشنهاد کمیسیون اجتماعی گفت: در حال حاضر تعرفه های اماکن ورزشی شهرداری از تعرفه های دولتی نیز پایین تر است و عملا مدیریت شهری از این ظرفیت بی بهره است و این اماکن ورزشی با تمامی ظرفیت مورد استفاده قرار نمی گیرند.

محمدجواد حق شناس نیز در این رابطه گفت: این مصوبه تا زمانی که نهایی شود، عملا اواخر دی ماه است و پیشنهاد می کنم برای دو ماه پایانی افزایش نرخی نداشته باشیم.

شجاع پوریان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران نیز با تأیید نظر کمیسیون اجتماعی درخواست کرد این نرخ ها تا پایان سال تغییری نداشته باشد اما برای سال آینده افزایش نرخ ها را داشته باشیم.

وی تأکید کرد: این افزایش نرخ ها به دلیل افزایش هزینه های نگهداشت این مجموعه ها، حقوق پرسنل و فرسودگی برخی از این مجتمع های ورزشی است که بالای ۲۰ سال سن داشته و نیاز به بازسازی کامل دارند و برای ارائه خدمات مطلوب تر، این تعرفه ها که از ۵ هزار تومان تا ۱۰ هزار تومان است، باید افزایش پیدا کند.

در نهایت اعضا با ۱۵ رای موافق و دو رای مخالف، پیشنهاد کمیسیون فرهنگی اجتماعی در خصوص عدم تغییر تعرفه ها تا پایان سال را تأیید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *