سه شنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

مجموعه مینی گلف جزیره کیش بازگشایی شد


به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، اولین دوره مسابقات مینی گلف جزیره که همراه با برگزاری یک دوره آموزشی بود، روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ آذر برگزار شد که در مراسم افتتاحیه آن مهرداد جمشیدی دبیر فدراسیون گلف، محمدتقی امیری خراسانی سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، سمیرامیس آریا محمدی رئیس هیأت گلف جزیره کیش و جمعی از مسئولین ورزش حضور داشتند و زمین مینی گلف مجموعه المپیک مجددا راه اندازی شد.

امیری خراسانی در مراسم پایانی این دوره به اهمیت فعالیت این رشته در جزیره کیش اشاره کرد و گفت: گلف ورزشی مفرح، آرام بخش و خانوادگی است که همه اقشار می توانند از آن لذت ببرند. 

وی با ابراز امیدواری از اینکه جزیره کیش به عنوان پایگاه اصلی ورزش گلف تبدیل شود از میزبانی دو رویداد بزرگ در سال آینده خبر داد و گفت: جزیره کیش مهرماه سال آینده میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین کاپ آزاد بین المللی مینی گلف را برعهده خواهد داشت.

امیری خراسانی آغاز فعالیت مجدد مینی گلف در جزیره را مقدمه ای برای میزبانی این دو رویداد بزرگ عنوان کرد و ادامه داد: در همین راستا تلاش خواهیم کرد از نظر سخت افزاری و نرم افزاری امکانات این رشته را به حد استاندارد برسانیم تا بتوانیم میزبان شایسته ای برای این مسابقات باشیم. 

براساس این گزارش، در این دوره آموزشی مهرداد جمشیدی دبیر فدراسیون گلف توضیحاتی در مورد نحوه بازی مینی گلف ارائه و تاکید کرد که در صورت نهایی شدن تصمیمات، دو میزبانی قهرمانی آسیا و کاپ آزاد بین المللی به جزیره کیش اهدا خواهد شد. 

دوره آموزشی عملی و تئوری مینی گلف که به همت موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش طی روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار شد، با اهدا گواهینامه رسمی به تمامی شرکت کنندگان به کار خود پایان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *