یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

فراز شکری: ورزشکار چینی به من تنه زد/ فکر می کردم طلا بگیرم


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، فراز شکری ملی پوش دوچرخه سواری ایران که به مقام چهارمی در بازی های آسیایی رسید در این باره گفت: بعد از مسابقات قهرمانی آسیا سه ماه و نیم تمرینات فشرده داشتم. در آن رقابت ها به مدال نقره رسیدم. مدالی که نخستین مدال تاریخ دوچرخه سواری در بخش انفرادی بود.

وی ادامه داد: در هر صورت در بازی های آسیایی اتفاق های زیادی افتاد که نتوانستم به مدال برسم.

 فراز شکری خاطر نشان کرد: در سه دور نخست شرایط را کنترل کردم.با بهترین های آسیا رکاب می زدیم و کار کمی سخت بود.در میانه های راه وقتی می خواستم از ورزشکار چینی سبقت بگیرم او به من راه نداد. من زمین خوردم و همین اتفاق سی تا چهل ثانیه از وقتم را گرفت. فکر کنید انرژی ای را که من برای دور آخر گذاشته بودم مجبور  شدم برای  جبران زمانی که عقب افتاده ام بگذارم.

وی در پاسخ به این سوال که این خطاها را چطور انجام می دهند گفت: اگر دستان دوچرخه سوار روی دسته فرمان باشد مشکلی وجود ندارد اما دوچرخه سوار چینی به من تنه زد و روی زمین افتادم.

دوچرخه سوار تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: من تشکر ویژه ای می کنم از فدراسیون که در این شرایط سخت اقتصادی اردوی خوب اروپایی را برایم تدارک دید. از اسپانسرم شرکت انرژی موتورز و خبرنگارانی که زحمات زیادی برای من کشیده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *