پنجشنبه , ۱۹ تیر ۱۳۹۹

فدراسیون ژیمناستیک مغرضانه رفتار می‌کند/مقابل نخبگان ایستاده‌اند


به گزارش “ورزش تایمز”، حاشیه های اعزام پر از بحث و همراه با ناکامی تنها نماینده ژیمناستیک ترامپولین به رقابتهای جهانی همچنان ادامه دارد.

پس از کسب رتبه ۹۷ نماینده ژیمناستیک ایران در بین ۹۸ شرکت کننده در رقابتهای جهانی، مجید موسوی سرمربی سابق تیم ملی ترامپولین در نامه ای به واحد بازرسی وزارت ورزش به برخی اقدامات فدراسیون اشاره کرده که به عقیده او مغرضانه و نادرست بوده و به این رشته المپیکی آسیب وارد کرده است.

متن این نامه به شرح زیر است:

«به نام خدا
بازرسی محترم وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام 
اینجانب سید مجید موسوی مربی سابق تیم ملی ترامپولین و مربی آقای محمد مهدی نجفی عضو تیم ملی بزگسالان ترامپولین جمهوری اسلامی ایران می باشم. 

متاسفانه در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۸ از طریق شبکه های مجازی متوجه شدم که تیم ملی ترامپولین کشور متشکل از یک ورزشکار به نام آقای محمد سعید آبادی از جزیره کیش و یک مربی به نام آقای ناصر خضری از استان یزد بدون کوچک ترین خبر قبلی و حتی بدون برگزاری هیچ اردوی قبلی پیش از اعزام و یا انتخابی، بدون هیچ سر و صدایی با حذف نمودن دیگر اعضای شایسته تیم ملی از جمله آقای امیر رضا مسگری (تبریز) و  آقای محمد مهدی نجفی  (مازندران) و همچنین دیگر اعضای تیم ملی شبانه به کشور ژاپن برای شرکت در مسابقات کسب سهیمه المپیک عزیمت نمودند.

این در حالی است که محمد مهدی نجفی عضو تیم ملی ترامپولین در شهریور امسال در معیت تیم ملی در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹ (کسب سهمیه المپیک) در کشور روسیه حضور داشته و مقرر بود به همراه بنده(مربی) و محمد سعید آبادی(ژیمناست)  نیز، ۱۰ روز بعد، یعنی در مهرماه ۱۳۹۸ به مسابقه بعدی کسب سهمیه در کشور اسپانیا اعزام گردیم که متاسفانه با سهل انگاری فدراسیون ژیمناستیک، ویزای کشور اسپانیا دریافت نگردید و از اعزام باز ماندیم.

متاسفانه از زمان حضور سرکار خانم درگاهی در راس فدراسیون ژیمناستیک شاخه ترامپولین فدراسیون کشور به آقای حسام الدین نواب ،رییس هیات ژیمناستیک استان یزد که هیچ گونه سابقه ای در رشته ترامپولین نداشته است سپرده شده و با مدیریت نادرست و سلیقه ای ایشان نفرات شایسته و بزرگان ترامپولین کشور خانه نشین گشته اند. 

لازم به ذکر است این چندمین بار است که فدراسیون ژیمناستیک و شاخه ترامپولین با تصمیمات نادرست و مغرضانه در مقابل نخبگان ترامپولین کشور ایستاده و به این رشته زیبای المپیکی آسیب رسانده است:

۱-  عدم اعزام اینجانب به آخرین مرحله از کلاس مربیگری سطح ۳ دنیا به کشور کانادا در سال ۱۳۹۶ علی رغم دعوت مستقیم فدراسیون جهانی ژیمناستیک از بنده 
۲-  عدم اعزام ژیمناست نخبه کشور آقای امیررضا مسگری به مسابقات کسب سهمیه المپیک در کشور روسیه
۳-  عدم اعزام تیم ملی به مسابقات کسب سهمیه المپیک در کشور اسپانیا 
۴-  خط زدن بی خبر اعضای اصلی تیم ملی و ارسال بی سر وصدای تنها یک ژیمناست بدون برگزاری اردوی انتخابی به مسابقات قهرمانی جهان در ژاپن
۵-  و …. 

لذا از آن مقام عالی درخواست داریم با بررسی موضوع به جهت حمایت از قهرمانان ملی و همچنین جلوگیری از هر اقدام مشابه در آینده، در صورت صلاحدید اقدامات لازم را مبذول فرمایید.»
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *